Вирішила наро дити в 50 років, але дочка поставила ульти матум – або він, або дитина. Я вирішила порадитися з майбутнім чоловіком, який молодший за мене на 12 років.

Я розлу чилася зі своїм чоловіком ще 10 років тому. Зараз ми підтримуємо чисто дружні стосунки, у нього своя сім’я, а я поки що одна. Моя дочка недавно наро дила дитину. Вона вирішила, що їй потрібно виходити на роботу, тому що з чоловіком вони збирали rроші на квартиру, залишилося заробити ще трохи і нарешті в’їхати в новий будинок. Свати теж зайняті люди, багато працюють, так що не зможуть сидіти з дитиною. Дочка попросила мене взяти на себе таку відповідальність, а я і погодилася. Мені дуже хотілося проводити час з онуком.

Так проходили мої дні, вдень-з онуком, а ввечері мене кликав на побачення один молодий чоловік. Максим на 12 років молодший за мене, у нас вже пару місяців бурхливий роман. Доньці я про нього сказала трохи, не хотілося поки нічого детально пояснювати, та й дочка була не проти. Коли мій онук трохи підріс, навчився сам ходити, то з’ясувалося, що я ваrітна. Такого я не очікувала, але була щаслива. Я повідомила Максиму про своє становище, і він тут же приїхав до мене з великим букетом і зробив пропозицію. Я погодилася.

Залишилося тільки розповісти про цю подію доньці. Вона сприйняла все дуже неrативно: — Куди ти зібралася наро джувати в 50 років!! А якщо з тобою щось трапиться, ти про мене подумала? Я даю тобі вибір, або я, або він!- Він? Хто він? Моя дитина чи чоловік?- Чоловік? Він що зробив пропозицію?Я вирішила більше не говорити з донькою на цю тему. Їй потрібен час, щоб засвоїти і змиритися з цією інформацією. Може, для неї це було несподівано, зізнатися чесно, для мене теж. Але я сподіваюся, що скоро ми nомиримося.