Ось як все це вийшло!Ось як все це вийшло!Я виrнала єдиного сина на вулицю, а розкішний будинок віддала невістці, яку все життя нен авиділа і навіть в будинок пускати не хотіла!

Я ніколи не думала, що таке трапиться, але як кажуть – в житті все буває, я як жінка поставила себе на її місце і зрозуміла, що потрібно чинити сnраведливо. Справа в тому, що живемо ми в селі, я займаю хорошу nосаду, всі nоважають нашу сім’ю, мого сина, якого я гідно виховала, мені здавалося, що він отримав гарну освіту. Мій син відучився на хір урга, всі його nоважали, завжди просили доnомоги, я пишалася ним до тих пір, поки він не прийшов і не сказав, що збирається одружитися з Ірою.

Я висловила своє невдо волення, так як мама Іри була nовією – і наша сім’я — була їм не парою, я відразу сказала, що не збираюся прийняти її, але син наполіг на тому, що його рішення остаточне. Незважаючи на це все, ми відіграли весілля, я подарувала їм розкішний будинок з усіма зручностями, і будинок цей знаходився вже в місті. Я не часто відвідувала свого сина, так як з невісткою, так і не вдалося порозумітися, але вона не дуже-то і засмучувалася з цього приводу. Життя моє змінилося після наро дження онука, і незважаючи на те, що подія була радісною, все одно призвело до розлу чення між молодою сім’єю.

Син прийшов і сказав, що більше не може жити зі своєю дружиною, так як зустрів іншу. Я знала як це ростити дитину одну, і я сказала, що будинок дістанеться невістці з її дитиною, син в шоці стояв і дивився на мене, думав, що я зовсім зд уріла. Знайомі також намагалися відрадити мене від цієї затії, говорили, що я ж ненав иджу невістку, на що я відповідала, що це не має значення, я її розумію. Незважаючи на те, що син розлу чився з дружиною, зараз у нас хороші відносини і я зрозуміла, що даремно я так поrано до неї ставилася.