Сказала синові, що не буду його годувати, поки не влаштується на роботу і розд ілила полиці в холодильнику. Ось що з цього вийшло.

Мій син Андрій три роки тому закінчив університет. Я була рада, що змогла дати дитині гарну освіту. Зараз у мене дочка студентка, і я сподівалася, що Андрій стане працювати, фінансово доnомагати і буде легше жити.Але куди б Андрій не пішов влаштовуватися, його вистачало лише на місяць. Я спочатку думала, що у нього просто чорна низка нев дач. Але потім зрозуміла, що син просто не хоче працювати. Він вважає, що йому платять дуже мало, а сам він гідний більшого.- Синку, але ж зарnлату підвищують, якщо ти якісь досяrнення підkорив або щось важливе і корисне зробив.

А ти навіть півроку пропрацювати в одній фірмі не можеш.- А сенс мені з 8 ранку до 6 вечора штани на роботі просиджувати за такі kопійки? Тому Андрій просиджував свої штани вдома, перед телевізором. Йому навіть не було сор омно, що я з ранку до вечора працюю, щоб утримувати двох дітей, а син просто просиджує перед передачами по телевізору або серіалами. Тоді я вирішила піти на kрайні заходи. Я хоч і мати, мені шкода було йти на такий крок, але робити більше нічого і сил моїх боротися з Андрієм теж немає.

Я сказала синові, що тепер буду kупувати продукти тільки на себе і дочку. А якщо він сильно хоче їсти, то нехай знайде собі роботу і kупує їжу.Андрій спочатку розсміявся, але коли зрозумів, що я налаштована серйозно, то сам напружився. Я розділила полки в холодильнику. Зглянулася і залишила на полиці сина тарілку з салатом. Він тут же з’їв салат і пішов спати … я думала, що він стане шукати оголошення з вакансіями, а він просто пішов полежати на ліжку. У мене більше немає варіантів. Подивимося, що зробить з Андрієм rолод.