Сестра чоловіка не хотіла доглядати рідного батька, але думала, що вся сnадщина дістанеться її. Але перед тим, як тато пішов від нас, він зробив дуже му дрий крок.

Уклавши дітей, Міла налаштувалась на серйозну розмову з чоловіком. Вона вважала несправедливим, що його батько житиме з ними, а квартира відійде сестрі. Вона підслухала розмову випадково, але довго тримала нейтралітет, не втручаючись у сімейні розбирання чоловіка.Але вона судила виходячи з досвіду своєї сім’ї, де всі родичі були хороші і розмови в основному були ні до чого, все дуже швидко вирішувалося. Її чоловіку пощастило значно менше.У його сестри Наташі було троє дітей, і вона не доглядала свого старого батька. Міла не розуміла, чому допомагати вона відмовляється, але будинок відходить їй. Це давнє питання. Батько Жені хворіє і йому давно потрібна допомога. Вони йому завжди допомагали, часто відвідували, купували ліки, допомагали по дому. Але з ним завжди жила Наталка зі своїми дітьми і ніяк не допомагала рідному батькові!

Обов’язок купувати продукти та ліки лежав на Жені та Мілі, з рештою він справлявся і сам. Женя виправдовував сестру наявністю дітей, але вони були і в нього!Хвороба прогресувала, і батькові ставало гірше, потрібно все більше уваги. Женя не міг допомагати на відстані. Наташа почала говорити про те, мовляв, нечесно, що батько живе тільки з нею. Міла тільки дивувалася її нахабства.Нещодавно Міла стала випадковим свідком телефонної розмови. Наталя обурювалася, що квартира за документами належить батькові, а йому явно лишилося недовго. Якщо так продовжуватиметься і далі, після його відходу будинок ділитимуть на двох. З незрозумілих Мілі причин її чоловік погодився забрати батька та відмовитися від своєї частки будинку.

Жити з батьком Жені Міла була проти. Він вкрай добродушна і мила людина. Тільки чому Наталці має дістатися вся квартира з її нахабним ставленням? Чому не порівну?Міла поговорила із чоловіком і чесно висловила свою позицію. Він до неї прислухався і погодився. Розмова з сестрою вийшла непростою. Наталя не хотіла обходитися половиною. Цього цілком вистачило б на квартиру простіше, але вона не хотіла позбавляти себе комфорту та голосно обурювалася. Вона хотіла отримати все, не роблячи нічого.Батька вони все одно забрали до себе. Клопоту у Міли побільшало, але вона не скаржилася і добре ставилася до Олександра Івановича. Зрідка дзвонила Наташа і здебільшого висувала якісь претензії.Минуло майже півроку і батько покликав Мілу на серйозну розмову. Він повідомив, що хоче всю квартиру залишити Жені та Мілі.