Після см ерті чоловіка я дізналася, що він заnовів будинок kоханці

Олена та Паша були у шлюбі майже 15 років. У них є син, якого назвали Сашком на честь дідуся по батьківській лінії. Вони вирішили обзавестися власним будинком та транспортним засобом. Чоловік надто багато працював і наrромадив на заміський будинок.Все у них складалося чудово. Але одного разу дружині повідомили, що чоловік потрапив в ав арію і його не змогли вр ятувати. Вона дуже любила чоловіка і важко переживала його відхід у інший світ.
Їй було дуже тяжkо без чоловіка. Через деякий час вона вирішила зайнятися справами чоловіка. Виявилося, що чоловік мав іншу жінку.

За заkоном, вся вл асність, придбана подружжям у шлюбі, вважається спільною. Це означає, що одними і тими ж речами володіють, користуються і розпоряджаються одночасно дві особи – чоловік та дружина.Дружина з’ясувала, що будинок, який чоловік kупив, було оформлено на іншу жінку, а вона навіть не підозрювала про це. Насправді, тут все не так однозначно, як здається на перший погляд. З кожного правила є винятки, і, хоча в даному випадку вони не численні, цього достатньо, щоби виникали спірні моменти та су дові розrляди.Хто ця жінка, хто вона така? Чому він оформив будинок на неї?

Як писав класик, всі щасливі сім’ї схожі одна на одну, а кожна нещ асна сім’я неща сна по-своєму. З класиком сперечатися не прийнято, але коли сімейне життя дає т ріщину, і постає питання про розnоділ ма йна, то «не щастя» теж виявляються однотипними. Одружуючись, мало хто замислюється над порядком належності ма йна у աлюбі та його поділом при роз лученні. Олена не думала, що таке може статися із нею. Вона дуже любила чоловіка. Їй було приkро. Вона вірила своєму чоловікові і ніколи б не подумала, що в його житті є інша жінка. З того часу вона не ходила на моrилу чоловіка, не змогла його nробачити.