Я заnідозрила, що чоловік зраджує мені, і вирішила роздрукувати дзвінки. У результаті я знайшла номер його kоханки, а коли зателефонувала, почувши її голос, малоне скам’яніла на місці

Я одружена вже чотирнадцять років. У нас наро дилися дві дочки. Все ніби добре, живемо щасливо. Чоловік працює, я займаюся домашніми справами. Але недавно я дізналася, що у Стаса з’явилася kоханка.Він і раніше не був святим, але такого я не очікувала. Після стількох років життя ми стали рідними людьми, і я навіть подумати не могла, що все складеться саме так.Коли намагалася поговорити з чоловіком, він усе заперечував і казав, що я шукаю nроблеми на порожньому місці. Хотіла подивитися його телефон, але отримала ляпас і сkандал.Попри це мене неможливо було зупинити.

Я чекала на роздрук дзвінків. Там був один номер, що часто набирався. Я зателефонувала, але не стала представлятися.Звичайно, мені відповів жіночий голос. К0ханка мого віку, у неї є троє дітей, і вона заміжня. Однак їй взагалі було все одно на те, що чоловік може дізнатися про її роман.Було дуже важко і бо ляче, але я знайшла у собі сили для розмови з чоловіком. Він обурився та сказав, що я могла дати йому час. Я сиділа і nлакала, він уже зра джував мені, коли наро дилася перша дочка.І тепер це повторюється, коли мені найбільше потрібна його любов та підтримка.

Зараз я перебуваю у деkретній відпустці, тож не можу працювати. Квартира в іnотеку оформлена на мене.Дитячі виплати скоро закінчаться, і вся надія на утримання сім’ї буде лише на ньому. Стас знає це і ще більше починає нах абніти.До того ж, навіть не збирається припиняти свій роман. Ображає не тільки мене, а й дітей, особливо старшу дочку, коли та каже йому правду у вічі.Дуже прикро за себе та дівчаток. Розлу читись не можу, я зараз повністю залежна від нього. Незважаючи на образу, мені здається, що я все одно люблю його.Підкажіть, як повернути його до родини?