Коли я одружився з Катею, я вважав себе найщасливішим чоловіком на світі, але раптом помилки минулого стали вилазити на поверхню

Я був молодий і дурний. У мене було багато інтересів, але на все часу не вистачало, а коли в моєму житті з’явилася Арина, часу стало ще менше.Арина була дуже рішучою дівчиною. Вона сама до мене підійшла знайомитись, сама стала ініціатором наших подальших стосунків. Тоді вона навіть чатувала іноді біля під’їзду.Арина була красивою дівчиною, розумною та хитрою. Я не хотів перервати з нею наші стосунки, але й на серйозний лад я не був налаштований.Якось я їй прямо сказав, що не хочу нести жодної серйозності. А сім’ю та дітей, то тим більше не хочу. Я мав багато планів на найближчі роки.Арина сказала, що вона все розуміє та приймає nротизаплідні.

Виявилося, вона тут теж хитрила. Ніяких піrулок вона не приймала.За кілька місяців Арина сказала, що ваrітна від мене. Я запропонував їй rрошей на nереривання ваrітності, а вона відмовилася це зробити, але попросила у мене кругленьку суму, щоб більше ніколи про дитину не нагадувати і зникнути з мого життя.Мені було морально важко все це приймати, але я попросив трохи rрошей у друзів, додав до них усі свої заощадження на машину і віддав Арині.Все це відбувалося на чесному слові, і я ніяких папірців у Арини не зажадав.У 29 я зустрів Катю, кохання всього мого життя.

Вона сама жіночність, турбота та краса. Я закохався в неї відразу, як побачив. А вона – у мене, на моє велике щастя.Свої 30 я відзначив уже одруженою людиною.Незабаром у нас наро дилися два сини-погодки, але навіть після ваrітності Катя залишилася моєю найкрасивішою та найулюбленішою жінкою.Нещодавно у моєму житті знову з’явилася Арина. Вона зателефонувала і попросила зустрітись, поговорити на якусь серйозну тему. Я знав, що вона скаже, і не схибив.Арина зажадала в мене rроші, але сума була такою, що я ніколи не зміг би знайти стільки за названий нею термін.

Вона сказала, що їй важко бути самотньою матір’ю, і їй потрібні rроші на сина. В іншому випадку Арина nогрожувала подати до су ду на встановлення батьківства і, отже, на ал іменти.Я попросив у неї час подумати, а сам, повернувшись додому, розповів про все Каті. Я побачив, як на обличчі дружини з’явилося ро зчарування у мені. Вона сказала, що ніколи і подумати не могла, що в мене може бути nозашлюбна дитина.Тепер мені залишається лише знайти найкращих юр истів та вирішити всі питання з Ариною. Але найбільше я думаю, як би налагодити стосунки зі своєю Катею, адже я щодня бачу образу на її обличчі, і від цього мені стає нудно від самого себе.