Мені надіслали фото мого чоловіка з іншою жінкою та дітьми. Він зумів усе пояснити мені, але через 2 роки сталося найс трашніше.

Коли я познайомилася з Кирилом, він був найз авиднішим нареченим у нашому місті, і для всіх було незрозуміло, як і чому він вибрав саме мене.Ну, він мені потім сказав, що розфуфирені гламурні ца ці йому ніколи не подобалися і він свою дружину розглянув саме в мені, в дівчині з простими рисами обличчя і довгою русявою косою.За півроку він зробив мені пропозицію. Я, звичайно ж, погодилася і з головою пішла у сімейне життя.Через рік у нас наро дився Паша, а потім із різницями на рік наро дилися Віра, Соня, Маша, а ще через два роки – Гриша.Кирило завжди казав, що він мріє про велику сім’ю, а наші кошти нам дозволяли мати багато дітей, тож у цьому плані все було продумано.

Я завжди думала, що створила модель бездоганної сім’ї. Я думала, що ми з чоловіком знайшли один одного крізь віки, і ніщо не може нас зіпсувати наш а льянс.Так я думала до одного ан онімного повідомлення у соцмережах.Мені написали з облікового запису без фотографії, з якимось дивним ім’ям і без жодних даних на сторінці.А написали ось що. А нонім зі мною привітався і відправив мені скрини листування чоловіка з іншою жінкою, яка просить йому забрати дітей із садка, а нижче були й їхні щасливі сімейні фотографії.Я була надзвичайно здивована. Це ж треба подумати… поки я жила в іл юзіях ідеальної сім’ї, чоловік будував іншу родину на стороні.Мене kинула в тремтіння. Я чекала, коли чоловік повернеться з роботи та розповість мені, хто ті люди на фотографії, і чого я ще не знаю.

Кирило, побачивши фотографії, змінився в особі, але спростовувати нічого не став, навпаки, він сказав, що я правильно зрозуміла.Справа в тому, що після стількох nологів я не хотіла наро джувати ще раз, та й тіло вже не було в змозі. Чоловік завжди хотів залишити по собі багато дітей. Саме за цим і звернувся до тієї жінки на фотографіях.Він nоклявся, що любить мене і ніколи не nокине, а з тою він не хоче мати жодних стосунків, хіба що з дітьми.Через 2 роки після цих слів Кирило подав на розлу чення та перебрався до тієї жінки з фотографії. Він іноді nлатить ал іменти, але вони зовсім крихітні і з дітьми доводиться викручуватись мені.Тепер я не вірю чоловікам, і всі вони для мене kозли. Не знаю, чи поміняю я колись свою думку, але зараз цілком упевнена у сказаному.