Поведінка наших друзів виходить вже за всі рамки. Те, що вони витворяють на нашій дачі, не передати словами.

Живемо ми в селі. У нас є комфортний двоповерховий будинок і великий сад. Так як більша половина нашого саду пустувала, то ми з чоловіком вирішили побудувати там зону відпочинку. Виділили місце для приготування шашлику і побудови альтанки. На початку травня стали втілювати свою мрію в реальність. До кінця місяця завершили роботу і відразу покликали друзів на відпочинок.Прийшли всі друзі. Їм дуже сподобалася наша альтанка. Домовилися часто бачитися. Вечір провели весело і цікаво. Опівночі ми попрощалися з ними, і пішли спати. Через три дні до нас знову прийшли гості. Ми були дуже втомленими, так як цілий день працювали в саду, і чесно кажучи хотіли відпочити і трохи поспати.

Друзі прийшли з усім своїм ескортом. Не змогли відмовити. Адже люди готувалися. Вечір пройшов добре, але тільки для друзів. Ми ж хотіли швидше помитися і лягти спати.Через два дні, до нас прийшли знову. Це ж мінімум не тактовно з їхнього боку. Треба попереджати про візити, до того ж, настільки часті. Ми з чоловіком стали обговорювали наших гостей. Зійшлися на думці, що друзям занадто сильно сподобалася зона відпочинку в нашому саду, особливо альтанка.На вихідних друзі знову прийшли. Ми просто не пустили їх у двір. Сказали, що дуже втомилися після прополки грядок. Може ми вчинили негарно. Але і вони вчинили не краще.

Нашу відмову гості не бажали розуміти. Вони запропонували нам йти відпочивати, а самим посидіти в нашому саду. Таке нах абство я бачу вперше. Це було схоже на жарт, але друзі налаштувалися серйозно. Вони будь-що хотіли залишитися у нас.Вранці ми поміняли замок на огорожі. І тепер взагалі не відповідаємо на їхні дзвінки. Мабуть вони ніяк не зрозуміють, що чинять непристойно, часто дзвонять і напрошуються в гості.Одного вечора, коли ми удвох з чоловіком пили чай в альтанці, нам знову подзвонили «друзі». Вони були дуже ображені на нас, прочитали велику лекцію на тему «правильного сусідства і дружби».Які ми поrані люди. Як ми посміли відпочивати в своєму саду.