Після народження нашого сина мені стало со ромно виходити на вулицю з такою дружиною . А виною тому тільки її лінь

Моя дружина після наро дження нашої дитини повністю змінилася у rірший бік. Я їй натякаю на це, але вона вдає, що не чує або не розуміє мене.У ній стало гірше все: починаючи від зовнішності і закінчуючи її внутрішнім світом. Він а може не мити своє волосся, а коли воно стає жирним, то вона просто зав’язує його в пучок і ходить так … Невже так важко помити голову ? Я ж нещодавно новий фен kупив, а їй все одно.Вона носить якийсь старий, розтягнутий одяг. І притому одяг такий старий, що вже втратив свій колір або просто сірий. Вона у ньому виглядає, як міль.

Я сам пропонував дружині сходити по магазинах, разом вибрати щось нове та яскраве. Але їй не хочеться і просто ліньки .Я розумію, що після пологів фігура у жінок змінюється, але її можна відновити. Перші роки я нічого не говорив, але у нас дитина вже в перший клас пішла, за ці 7 років уже можна було щось зробити зі своїм животом.Я не хочу, щоб дружина через силу бігала в спортзалі або качала прес, але я пропонував їй записатися в басейн, щоб м’язи були в тонусі. Вона знову нічого не хоче.

Вона не читає книжки, не цікавиться чимось новим, їй не подобається нічого. Єдине, що вона любить робити, то це дивитися всякі шоу по телевізору. Її ер удиція стає дедалі нижчою, мені з нею нецікаво спілкуватися. Мені навіть соромно з нею вийти на вулицю. Тож на всі заходи я ходжу без неї.Мої друзі вже забули, як моя дружина виглядає. А ось подруги дружини також перестали з нею спілкуватися. Мабуть, теж зрозуміли, що вона змінилася на rірший бік. Я вже не знаю, що з нею робити і взагалі — чи можливо ще врятувати наші стосунки ?