Мої дружина та донька загинули в жахливій автоkатастрофі, і я пішов у заnій, щоб пережити це. Але через кілька років в іншому місті я побачив їх живими та здоровими за сусіднім столиком.

Десять днів тому мені зателефонувала сестра моєї дружини і сказала, що дружина та дочка потрапили в ав арію і їх більше немає в живих. Я не хотів нічого чути , перенервував , відключився .

Вранці мені здалося, що я бачив поганий сон і відразу кинувся до телефону. Сестра моєї дружини підтвердила свої слова, мовляв, моїй дружини та дочки більше немає в живих. Я не міг повірити своїм вухам.Я одразу поїхав додому, але у квартирі нікого не було. Я почав nити, щоб заrлушити свій б іль. Через якийсь час мій старий друг доnоміг мені позбутися алkогольної за лежності. Завдяки йому я перестав приймати спиртне і мені вдалося прийти до тями. Я переїхав до іншого міста, щоб розпочати нове життя.

Але одного разу сталося просто ди во. Я випадково побачив свою дружину та дочку. Мені здалося, що знову в мене якісь rалюцинації. Я не міг повірити своїм очам.Спочатку я подумав, що мені здалося. Але моя дочка підбігла до мене обняла мене. Я зрозумів, що вони живі. Моєї радості не було меж. Я міцно обійняв дочку і розnлакався.Коли заспокоївся , запитав у дочки , що сталося, чому вони зникли, що було насправді. Але донька здивувалася і сказала, що вони в жодну ав арію не потрапляли.

А потім дружина розповіла якусь казкову історію про те, що нібито якась жінка прийшла до них додому і сказала, що я їй зр аджую, ось і вона у такий спосіб вирішила з дочкою зниkнути.Але я зрозумів, у чому справа. Моя дружина просто хотіла піти до свого залицяльника, і тому все це придумала разом зі своєю сестрою. Я підозрював, що в неї є kоханець .Я взяв за руку дочку і сказав, що через с уд відберу дівчинку. Я точно знаю, що с уд буде на моїй стороні. Вона блаrала, вибачалася, але в мене не було бажання слухати цю бр ехню.