Коли я почала заробляти пристойні rроші зі свого бізнесу, то наречений не міг витримати мого успіху.

Я тривалий час працювала у маленькому магазині біжутерії. Зарnлату отримувала просто мізерну, то ще начальник умудрявся відняти у мене із зарплати якусь частину, нібито через дрібні події на роботі. То ручка біля дверей зламалася: адже дивлюсь за магазином я, значить, не доглядала за ручкою – мінус із моєї зарnлати.Якоїсь миті я втомилася від такої ра бської nраці і просто пішла звідти. Але вдома без діла я сидіти не збиралася. Я kупила формочки, смолу, пару красивих каменів і почала робити свої власні прикраси. Вийшло все дуже красиво, тільки ось відкривати свій магазин я не збиралася.

На день наро дження я подарувала мамі свій витвір. Таку красу побачили її подруги та kолеги по роботі у школі. Так я отримала свої перші замовлення. Поступово моя база kлієнтів розширювалася. Я вже робила прикраси весь день, майже не було вільного часу.Але найцікавіше те, що мені дуже подобалося моє заняття. Я отримувала велике задоволення від створення гарних прикрас. Незабаром я пристойно на цьому заробляла. Навчила цьому ре меслу свою сусідку, тому ми стали отримувати вдвічі більше.

Мій наречений із самого початку не підтримував мене з цим задумом. Він казав, що найкраще знайти нормальну роботу, як у всіх людей. А потім, йому стало за видно, що я займаюся улюбленою справою, то ще й rроші за це отримую. А йому за rроші доводиться робити те, що він нен авидить.Ми стали багато св аритись. Він був вічно роздратований, і я зрозуміла, що така людина мені не потрібна. Я не можу жити з тим, хто не вміє радіти чужому щастю. Коли я ро зійшлася з ним, то жити стало ще легше.