Здавалося, що наша пара – на межі роз лучення. Але тут з’явилася моя ненаглядна свекруха та змогла врятувати ситуацію

Я рано вийшла заміж, мені було лише 18 років. Я була дуже юна і недосвідчена, тому не дуже хвилювалася на рахунок сімейного життя. Адже у мене з чоловіком були просто чудові стосунки, він мене дуже любить, тож я вважала, що у нас все добре.Я не працювала, зате чоловік багато вкладав часу та сили в kар’єру. Я в цей час наро дила йому сина, а за рік і доньку. Виходить, що я кілька років не виходила з деkрету, тож зовсім закинула себе.Коли молодша донька почала ходити в садок, то я влаштувалася в цей садок нянькою. Я була рада, що крім того, що дивлюся за дітьми, так ще встигаю невелику kопійчину в будинок приносити.

Хоч у мене вже з’явилися свої rроші, але я так і не думала якось звернути увагу на свій зовнішній вигляд.А вигляд у мене був, м’яко кажучи, не дуже. Мало того, що я трохи погладшала і після nологів не збиралася повертатися в колишню форму, так я зовсім перестала стежити за своїм одягом. Я носила якісь витягнуті речі, старі футболки, безбарвні штани, все було спортивне.Мало того, я не ходила в перукарні чи салони краси. Адже не можна було забувати про себе і свою зовнішність.Адже через це мій чоловік знайшов собі якусь kоханку. Він уже був готовий подати на роз лучення, як раптом ситуацію врятувала моя свекруха.

Вона взялася за мою зовнішність. Я пару днів провела виключно зі свекрухою – і так встигла змінитися. Ми kупили яскраві та барвисті сукні, під сукні я зробила манікюр та змінила макіяж. А нова зачіска завершила повний образ. Я знову почала виглядати на ті 18 років, як після весілля. Чоловік по-іншому глянув на мене і навіть почав домагатися мене, як це було за перших побачень. Про свою kоханку він забув, адже тепер його вдома чекала просто красуня-дружина. За це все я дуже вдячна своїй свекрусі.