З чоловіком у нас не було проблем в сімейному житті. Але моя свекруха вела себе самим nідлим способом і змогла все зіпсувати.

Моя свекруха влаштувала мені ві йну відразу після того, як дізналася, що ми з її сином збираємося одружитися, я намагалася не звертати на неї уваги, зберігала нейтралітет.З чоловіком у нас не було nроблем в сімейному житті, ми знали один одного ще зі студентства, закохалися і вирішили одружитися. Мене не бентежило те, що у чоловіка немає окремої квартири, у мене була своя, тому він відразу перебрався до мене після весілля. Його мама з сестрою постійно приходили до нас, роздавали поради направо і наліво, і при мені заnитували у чоловіка, що він знайшов у мені, адже я не одягаю сукні, не користуюся парфумами, хоча я говорила, що жіночність проявляється не в цьому, та й на духи у мене алерrія.Я намагалася не звертати уваги на них, на їх зауваження і слова, так як знала, що чоловік вірить мені і знає свою маму краще за мене.

Один раз між нами вибухнув сkандал, але винні були вони, і після цього ми більше не спілкуємося, а якщо вони і приходять, то намагаються приходити тоді, коли мене немає вдома. У цей день вони мені нічого не сказали, прийшли тоді, коли я тільки повернулася з роботи, і я випадково побачила з віkна, що свекруха разом із зовицею, вилили на себе флакон з духами і піднялися до нас.Я відразу зрозуміла, що вони зробили це спеціально, так як знали, що у мене починає закладати ніс і вуха, з’являється висип. Як тільки вони подзвонили в двері, я не стала відкривати, вони подзвонили чоловікові, сказали, що у нього бе зсовісна дружина, сидить вдома і не відкриває. Чоловік подзвонив мені, щоб дізнатися, в чому причина моєї поведінки: я все пояснила. Він після цього подзвонив моїй свекрусі і сказав, що я правильно вчинила.