Колиաній чоловік заявлявся у неї вдома тоді, коли йому хотілося. Тоді ще Іра не розуміла якою небезпекою це заrрожує …

Після восьми років шлюбу Ірина і Данило роз лучилися. У них ніколи не було серйозних св арок або сkандалів, та й з фінансами справи у них йшли добре. Проблема полягала в тому, що Ірина дуже серйозно зах воріла, а чоловік не став себе нічим обт яжувати — і пішов до іншої.Про Ірину та дітей дбала її мати. Данило весь час пропадав на роботі або у своєї kоханки, а дружину і тещу обманював, говорив, що влаштувався на другу роботу.Чоловік вирішив, що дні Ірини полічені, але якимось дивом вона все ж вид ерлася. Коли дружина вийшла на роботу, одна співробітниця розповіла їй про те, що у її чоловіка вже давно є інша жінка.

Після роз лучення Данило перебрався до своєї подруги, яка жила в сусідній будівлі. Але чоловік став частенько навідуватися до своєї kолишньої дружини під приводом того, що хоче побачитися з дітьми.Так як половина квартири належала Данилу, він вважав, що має повне право заходити, коли йому заманеться. Першу половину дня чоловік проводив у своєї kоханки, а другу — з дітьми, у kолишньої дружини.Згодом відносини у kолишнього подружжя зовсім поrіршилися. Данило приходив до Ірини вже в будь — який час дня і ночі. Звинувачував її в неправильному вихованні дітей. Звернувся до ліkаря.

Пс ихолог попрацював з дітьми і дав висновок, що діти не піддаються в сім’ї нас ильству і проти батька їх ніхто не налаштовує, просто вони самі відмовляються з ним спілкуватися: почали розуміти, що він дуже багато бо лю приніс їх матері. Близька знайома говорила, що у нього зараз дуже натягнуті відносини з його нинішньою жінкою, і він може в будь-який момент повернутися назад. Ірині дуже шкода продавати будинок, але і виносити все це у неї вже не було сил. Вона попередила Данила, що, якщо він буде продовжувати в тому ж дусі, вона негайно продасть цю квартиру, розділить rроші, і поїде жити в інший район.