Щоб не сидіти на шиї у батьків, я вийшла на роботу. А потім помітила інтерес з боку kолеги, але не знала, які у нього наміри.

Мені дісталася дуже складна доля: життя моє ніколи не було казкою, але я все одно не впадала у відчай, але те, що сталося зі мною останнім часом, змусило повірити в те, що я ніколи не буду щаслива.Я рано вийшла заміж, і вже у віці 30 років обзавелася трьома дітьми, і чоловіком алkашем, я вирішила поставити кінець всьому цьому — подала на роз лучення, а чоловікові було все одно. І ось з таким вантажем я повернулася назад до своїх батьків, які прийняли мене і моїх дітей, мама ніколи не дорікнула в цьому вчинку, так як мій дідусь був nитущим, і вона знає, що це таке.

Щоб не сидіти на шиї у батьків, я вийшла на роботу, працювала в дві зміни, сильно втомлювалася, але не шкодувала себе.Минув деякий час, як я стала помічати, що мій kолега цікавиться мною, доглядає, я, якщо чесно, не хотіла нових відносин, так як думала, що я йому просто потрібна для веселощів. Іван виявився наполегливим, красиво доглядав, і нарешті, коли він зробив мені пропозицію, я погодилася, так як в своєму становищі я не могла собі дозволити вибирати женихів.Ми одружилися, і чоловік сказав, щоб я не працювала, так як він зможе мене забезпечити, я була не проти, так як сильно втомилася за останній час.

Коли я заваrітніла, то дізналася, що у нас буде двійня, я думала, що чоловік мій втече після цього, але ні, навіть після наро дження дітей ми влаштували свято.На святі я дізналася свого чоловіка з іншого боку, я мимоволі стала свідком розмови з його другом, ми з подругою якраз в цей час вийшли подихати повітрям. Я почула, що хтось сказав чоловікові, що він щасливий, так як у нього вже п’ятеро дітей, на що він відповів, що не збирається утримувати дітей від іншого. Він також сказав другу, що підібрав мене з «причепом». Я повернулася в будинок, вибачилася перед гостями, зібрала дітей — і назавжди пішла від чоловіка.