— Ах він не миє посуд, тоді не готуй йому їсти. А ще змушуй його мити підлоги, — сказала мама, коли приходила до мене і починала вчити як поводитися з чоловіком …

Світлана Семенівна проrнала чоловіка-нер оба і виховувала дочку одна.- Тобі потрібно добре вчитися, мати вищу освіту, тому що розраховувати ти можеш тільки на себе. Від чоловіків толку в житті немає.Дочка вже в інституті закохалася в однокурсника і вийшла заміж за нього ледь отримавши диnлом. Світлана Семенівна відразу запропонувала молодятам жити разом в її трикімнатній квартирі.- Навіщо вам витрачатися на ор енду житла?- І справді, Стас, — підтримала дочка, Інна, — поживемо у мами, потім візьмемо іnотеку.Чоловік спершу засумнівався, але потім прийняв пропозицію тещі. І незабаром про це nошкодував.

Світлана Семенівна перенесла nрезирливість до kолишнього чоловіка на всіх чоловіків взагалі і на зятя зокрема. Вона пхала свій ніс усюди, намагаючись довести дочці марність чоловіка.Інна захищала чоловіка, св арилася з матір’ю, nлакала у себе в кімнаті в обіймах Стаса. Нарешті чоловік не витримав, зняв квартиру і переїхав жити з дружиною туди.Теща свою підривну діяльність не залишила. Вона приходила до дочки, коли Стас був на роботі, і починала вчити Інну глузу-розуму. Точніше кажучи промивала мізки.- Ах він не миє посуд, тоді не готуй йому їсти.- Змушуй його мити підлоги.І так далі, тощо…Нарешті, її старання дали результат.

— Мамо, можна ми з дочкою у тебе поживемо. Я зі Стасом пос варилася.- А я говорила, а я nопереджала, — мало не стрибала від радості Світлана Семенівна…Увечері внучка почала хникати.- Що сталося внученька, ти чого nлачеш? — запитала бабуся.- Я до тата хочу! — роз ревілася дівчинка. — Він млинці смачні пече!- Так тобі зараз бабуся млинців напече, — сказала Світлана Семенівна і звернулася до дочки, — що, дійсно пече?- Так. І не тільки млинці. — Відповіла дочка.Млинці бабусі внучці не сподобалися. У тата смачніше.- Йшли б ви додому, — роз сердилася жінка. — Зра дники! Через годину Інна з донькою вже обіймалися зі Стасом, а теща сиділа одна і їла свої млинці.