Матуся втерла ніс стареньким в громадському транспорті

Напевно всі, в громадському транспорті, стикалися з ситуацією, коли на одному сидінні сидить матуся, а на інше саджає своє ча до. І не думає поступатися місцем кому б то не було. На жаль, сьогодні це стало нормою…- Адже ти чоловік!Я відірвався від смартфона і придивилася до того, що відбувається. Це мати перетнула порив сина сісти на вільне місце. Та так жорстко, що малюк здивовано витріщився на матір.- Дівчина, та який він чоловік, маленький ще, — заступилася за хлопчика якась старенька.- Чоловік повинен бути чоловіком завжди. Незалежно від віку. Нехай загартовується, — наполягала на своєму мати.Хтось схвалював маму, хтось жартував, а хтось, в тому числі і я, з цікавістю чекав, чим це все завершиться.

Якась жаліслива старенька простягнула руки хлопчикові, щоб посадити того до себе на коліна.- Іване, не смій! — наказала мати.Літні жінки обурювалися, чоловіки підтримували:- Все правильно, дівчина. Він виросте справжнім мужиком, а не слюнтяєм якимось.- Та не перебільшуйте, — відмахувалися бабусі.Через дві зупинки мати з сином вийшли з автобуса.Пасажири продовжували обговорювати методи виховання, а я згадав інший випадок.Йшов по вулиці. Попереду йшла молода жінка. Вся така з себе модна. За її руку трималася дівчинка. Скоріше за все дочка. Іншою рукою мама тримала телефон, і жваво щось обговорювала з подругою.

Дівчинка йшла і їла морозиво. Потім, покінчивши з морозивом, вkинула обгортку на тротуар.- Почекай хвилинку, — сказала мама телефонній співрозмовниці і обернулася до дочки. — Це що таке? Хіба пристойній дівчинці можна kидати см іття на вулиці.Ти ж майбутня господиня. Ти у себе вдома теж будеш см ітити? Підніми і віднеси в урну.Дочка беззаперечно виконала вказівку матері. Я в цей момент вже обганяв їх. Висловив своє захоплення вчинком матусі, показавши їй великий палець. Та збентежено посміхнулася у відповідь… Правильно все робили матусі. Дітей з самого юного віку необхідно вчити тим чи іншим навичкам.