З перших же днів, свекруха стала більше часу приділяти прибиранню квартири, ніж догляду за дитиною. За місяць свекруха вилизала всю квартиру до блиску, але я неодноразово заставала дитину перед …

Що важливіше, спілкування або чистота? Як не впасти в крайність і знайти зо лоту середину? Ці питання крутилися у мене в голові, поки я слухала розповідь колеги про їх сімейний kонфлікт.Свекруха у Марини була щаслива, коли у неї наро дився онук. Вона відразу заявила, що буде їм доnомагати. Тому, коли через рік Марина зібралася знову вийти на роботу, питання з ким залишити дитину не було. Марина дуже хвилювалася, чи зуміє свекруха піклуватися про малюка так само, як і вона.Адже вона була з тих мам, які виховують своїх дітей по-науковому: дітей годують строго по годинах, і збалансовано, навіть прогулянки і розваги строго зарегламентовані.

Все це Марина намагалася донести до свекрухи. І на її подив, свекруха теж поставилася до всього дуже відповідально. Вона навіть записувала вказівки невістки, що робить їй честь — я б, напевно, взбрикнула.Свекруха Марини виявилася більш rнучкою, збрикувати не стала. Але відмовитися від своїх переконань і звичок все ж не змогла. Вже через два дні Марина помітила, що свекруха привезла з собою рідину для миття вікон. На питання-навіщо, був отриманий цілком логічний відповідь — вікна помити. Марину це не влаштовувало. Вона попросила свекруху не відволікатися на це, і просто весь час займатися дитиною.

Прибирання у неї раз на місяць робила приходяча працівниця. І ось тут знайшла коса на камінь. Свекруха вікна все ж помила. На наступний день вона відбілила фіранки. Марина спробувала було її урезонити, але свекруха сказала, що зробила роботу поки дитина спала.Через день Марина застала свекруху драючою кухню, в той час як дитина дивилася мультик. Батьки дозволяли дитині дивитися мультик тільки перед сном, хвилин 10, не більше. Свекруха виправдалася тим, що телевізор вона включила буквально перед їх приходом, а до цього дитина була з бабусею на кухні і слухала казки.Вірилося насилу, але довелося промовчати.

За місяць свекруха вилизала всю квартиру Марини до блиску, але вони неодноразово заставали дитину перед телевізором.Коротше, Марина з чоловіком вирішили відмовитися від послуг свекрухи і найняли няньку. Та дуже образилася-ще б пак, адже людина зробила величезну роботу і навіть спасибі не почула. Найцікавіше, що образа поширюється і на дитину, хоча незрозуміло в чому вона ви нна.І ось, я слухаю Марину, і не знаю, чию сторону прийняти. Я можу зрозуміти колегу, для якої дитина, залишена без нагляду-kатастрофа. Але свекруху я теж можу зрозуміти-перебувати в брудному приміщенні мені теж дуже незатишно.