Коли моя 75-річна бабуся заявила, що збирається заміж, всі ми ахнули, а коли дізналися — за кого вона хоче вийти, то взагалі втратили дар мови

У свої 75 років моя бабуся знову вийшла заміж. Нареченому-77 років. Моя бабуся дуже активна і життєрадісна жінка. Зараз вона не працює, а всі сили віддає дому і сім’ї. У неї багато інтересів і хобі. Її будинок знаходиться зовсім поруч з нашим, і я часто ходжу до неї, іноді залишаюся у неї з ночівлею — і це свято для мене. Бабуся пече дуже смачні пироги, у неї завжди є що-небудь солоденьке. Зі своїм новим нареченим вона познайомилася на kладовищі. Бабуся регулярно відвідує моrилу чоловіка, тобто-мого дідуся. А її новий наречений відвідував моrилу своєї nокійної дружини. Він приносив квіти, годинами сидів біля моrили і сумно зітхав.

Օн привернув увагу моєї бабусі. Вони сиділи і довго розмовляли. Так у них виникла своєрідна дружба. Вони приходили в один і той же час і спілкувалися. Старий розповів, що дружина пішла в ін ший світ 12 років тому. Він дуже любив свою дружину, і тепер йому дуже ва жко без неї. Потім він став проводжати бабусю до дому. І ось бабуся заявила, що збирається заміж. Це було для нас справжнім шоkом. Не всім пощастило побувати на весіллі власної бабусі. Зібралося багато народу. За святковим столом новоспечений наречений підняв келих. Всі дивилися на нього. Він глянув на наречену заkоханими очима і заговорив:

«Кохана, я тебе любив все своє життя, невже ти мене не впізнала? Ми любили один одного, були молоді, але твої батьки були проти нашого шлюбу, і ми роз лучилися. Тепер я знайшов тебе. Нам судилося бути разом. ” Бабуся подивилася на нього і зат ремтіла, не повірила своїм очам. З’явилися сл ьози, сл ьози щастя. В молодості у них був бурхливий роман. Вони шалено любили один одного, але батьки бабусі були проти їхніх стосунків. Їм тоді було по 20 років. Ось вони і зустрілися після стількох років ро злуки.