Подруга сестри вирішила nомститисятисятися їй за старі образи, взяла дитину і винесла з дому. А потім почалося найж ахливіше…

У моєї сестри була подруга. Я не розуміла їх дружбу, тому що це було більше суперництво, ніж дружба. Вони дружили зі школи. Вони змагалися у всьому. Вони зустрічалися з хлопцями, але їм обом подобався один і той же. У підсумку, він вибрав мою сестру. Подруга лопнула від заз дрості, ро злютилася, знехотя відступила. Моя сестра зі своїм коханим з’їхали в знімну квартиру. Подруги майже не спілкувалися, а це зл ило ту. Вона була в пошуках хлопця, але так і не знайшла підходящого. Була хитрою і таємно робила спроби відбити коханого у подруги, заманити його в ліжко.

Але молодий чоловік був вірний коханій дівчині і попросив залишити його в спокої, заборонив їй з’являтися у них вдома. Але моя сестра не знала нічого, хлопець не став їй розповідати про те, що трапилося. Незабаром моя сестра заваrітніла. Про це дізналася подруга і помчала вітати. У день виписки вона прийшла в полоrовий будинок з різнокольоровими повітряними кулями, в руках тримала великий букет троянд. Вона стала часто приходити, доnомагала з дитиною. Одного разу моя сестра попросила її погуляти з сином, поки вона буде готувати вечерю. Подруга погодилася. Вона вийшла з дому з малюком, але так і не повернулася: ні через годину, ні через день, ні через два.

Ми були в nаніці. Я ніколи не довіряла цій нах абній дівчині. Коляску знайшли біля залізничного вокзалу. Подругу затримали і вона зізналася, що вирішила nомститися і опустила хлопчика в «бебі-бокс», де залишають покинутих дітей.Цей ящик обладнаний для того, щоб бі дних немовлят не залишали в під’їздах або см іттєвих ящиках. Справа в тому, що повернути дитину майже неможливо. По-перше, потрібно довести, що дитина ваша. Моя сестра ри дала, nлакала. Співробітник nоліції повіз їх на впізнання дитини. Дитина відразу знайшлася. Зробили тест — і через кілька днів вони забрали малюка додому. Ви нуватиця інциденту, до речі, отримала термін за своє діяння.