Здавалося, все добре, але Данило різко змінився перед весіллям. А те, що відкрилося потім, у жодні рамки не влазило

Злата і Данило чекали на дитину і готувалися до весілля. Спочатку Данило був щасливий, але Злата помітила, що поступово його ставлення до неї та її становища змінюється. Він стає холодним і байдужим, навіть перестав ночувати вдома. Виявилося що…Злата і Данило чекали на дитину і збиралися одружитися. Начебто, дві важливі події в житті закоханих, тільки Данило, здається, не був такий радий, як Злата.Він поводився якось дивно. Коли Злата повідомила йому, що він стане папою, він був на сьомому небі від щастя. Але з часом Злата стала помічати, що він ставати байдужим до неї та її становища.Ближче до весілля Злата зрозуміла, що ситуація лише погіршується. Він стає все більш холодним.

Дівчина не могла здогадуватися, в чому ж справа, тому вирішила спитати йому в чоло.- Данило, скажи мені чесно, ти передумав на мені одружитися? У тебе з’явилася друга?-Ні. — Як холодно, — холодно відповів він.- Ні, ти зараз поводиться дуже холодно по відношенню до мене і дитини. Що трапилося?- Ти вигадуєш, — знову холодно відповів він.Злата вирішила послухати чоловіка. Якщо каже, що все нормально, значить, так і є. Правда, Златі важко вірилося, але вона намагалася повірити. Тому вона займала себе справами, намагалася відвернути себе від безглуздих ідей.А Данило намагався приховувати свою дивну поведінку, але на начереного він не був схожий.

Скоро Данило навіть перестав ночувати вдома. Дитина наро дилася, але вона була до нього бай дужою.Злата не могла більше терпіти, вона стр аждала, тому знову наважилася на прямолінійну розмову.- Можеш пояснити мені, що з тобою відбувається?- Казав же, все нормально.- Данило, ти зну щаєшся? Ти не ночуєш удома, до дитини не підходиш. Так продовжуватися більше не може.- Так, ти маєш рацію.- Тоді розкажи мені, що сталося?- Ти впевнена, що хочеш дізнатися правду?- Так, скажи ж, нарешті.– Перед весіллям я зустрівся з Іваном. Він сказав, що ти до ступна жінка, і що ваrітна від нього.
Я не повірив йому, навіть уд арив за ці слова, але сумніви й досі залишились.

Іван був kолишнім хлопцем Злати, якого вона nокинула. Він усіляко намагався nомститися їй, розповсюджував якісь чутки. І цей випадок можна віднести до цього. Злата не мала з ним жодної справи, і дитина була не від нього.- Якщо у тебе були сумніви, то чому не скасував весілля? -Запитала Злата.- Тому що дуже люблю тебе і не хочу вт ратити. Але ці думки не давали мені сnокою.- Любий, чому ти не спитав у мене прямо? Дитина твоя, і не сумнівайся.- Ти права. Я допустив помилку. Вибач. Я дуже тебе люблю.Парочка обнялася та помирилася.