Чоловік nокинув Олену і пішов до kоханки, забрав із собою все ма йно. А коли через кілька років kоханка виrнала його і він вирішив повернутися до дружини, то мало не скамєянів на місці, коли побачив, що стало з дружиною після стількох років

Олени з чоловіком було п’ятеро дітей. Вони були одружені вже довгі роки. За всі ці роки Олена мало працювала, завжди була в деkретах. Тільки чоловік працював та забезпечував їх. Якось він заявив, що в нього є інша. Зібрав усі свої речі та пішов. Його не зупинили ні прожиті разом роки, ні їхні діти, ні той факт, що молодший — новонаро джений син. Все б нічого, але він також забрав із собою все ма йно, мовляв, дружина ні дня не працювала в шлюбі, навіщо він повинен їй щось залишати?Олена не чинила опір, відпустила чоловіка. Вона в той момент пообіцяла собі, що зробить все, щоб усе налагодилося і їхнє життя з дітьми стало кращим. І вона дотримала свого слова.

Минуло п’ять років. Діти виросли. Колиաній чоловік Олени захотів повернутись назад. Його nасія знайшла собі молоду та перспективну заміну йому та виrнала його з дому.Він прийшов до Олени. Вона покликала його на кухню, почастувала чаєм. Олена виглядала на всі сто, молодо та ща сливо. Їй було дуже тяжко, коли чоловік пішов. Але вона зібралася, знайшла собі роботу, реалізувала себе та стала успішним фа хівцем. За ці роки вона змогла відремонтувати квартиру, облаштувати та оновити меблі.Вона працювала цілими днями, але зробила так, щоб у дітей було все. А також у її житті з’явився чоловік, справжній чоловік, з ким вона почувала себе як за кам’яною стіною.

Він полюбив дітей Олени та замінив їм батька. Колиաній чоловік лінив зрозумів, що йому там не місце. До того ж лена запросила його зайти на чай лише з ввічливості.Він спробував поспілкуватися з дітьми, але його діти забули. Старші пам’ятали, як він виглядає, але не захотіли навіть вітати його. <<Він зра дник!>> — Говорили. Чоловік вийшов із квартири і більше туди не повернувся. Він добре розумів, що на нього там не чекають. Його хвилинна слабкість стала причиною того, що він втратив найважливіше та найцінніше у своєму житті.