Я ще не наро дила, а свекруха вже збудувала плани на нашу дочку. Дізнавшись про них, я вибігла з дому і вирішила більше не повертатися.

Якось ми гостювали у свекрухи, хоча, якби не чоловік, я ніколи б до неї не прийшла. Гриша пообіцяв, що все буде нормально, адже мама ж розуміла, що я ваrітна і нерв увати мені не можна.Спочатку все було гаразд. Радісна свекруха пригощала нас і залицялася до мене. Келихами я з Гришею змінилася, а то був випадок: свекруха снодійного підмішала.-Мариночко, коли онука вже наро диться? — лагідно спитала вона мене.- Тижня два ще є. А куди поділися Кирило з Танею? — спитала я свекруха про її молодшого сина і невістку.-Та зняли квартиру і одразу поїхали.Як же так, адже Таня нещодавно наро дила дитину. Свекруха клялася, що няньчиться і доnомагатиме.

Ди вно!-Коли Варюшка наро диться, подзвониш мені і скажеш її зріст, щоб я встигла їй одяг kупити.-Яка Варюшка? Ми хочемо назвати доньку Оленою.Після цієї розмови вона покликала чоловіка до іншої кімнати. Їх довго не було, мені стало цікаво. Я підійшла до дверей і почула:- То ти їй ще нічого не казав:- Та ще ні, ось наро дить, тоді скажу.- Ні, краще зараз, бо машини тобі не бачити.Я почала здогадуватися. Грицько сказав, що машину йому оформили на роботі, а з’ясувалося, що це мати подарувала! Навіщо Цікаво, що він мені збирається сказати?- Я відчинила двері в кімнату і остовпіла. Там була повноцінна дитяча кімната у рожевих тонах. Ліжко, шафа, одяг, іграшки …

Що відбувається?- Сподобалася кімната? Тут Варюша житиме. Ви мені внучку після припису привезете, а самі робіть, що хочете! Я з сином все обговорила – сказала свекруха.– А мені не хочете нічого сказати?-Мариночко, я твою дитину краще виховаю, ніж ти.- А де ж онук? Чому вони виїхали від вас?- А мені хлопчики вже набридли, хочу дівчинку nонянчити. Виховаю, мене буде мамою називати. Заживемо!Я вибігла з квартири, як ошnарена, а чоловік kинувся за мною. Як Гриша міг торrувати дитиною? Краще я буду вирощувати доньку одна, ніж з такою ненормальною людиною.