Колиաня дружина мого чоловіка пс увала нам життя, як могла. Я терnіла її витівки – аж до одного її прохання.

Коли виходила заміж, я знала, що мій чоловік Коля має колиաню дружину і дитину від першого шлюбу. Перші місяці я якось не вдавалася в ці подробиці його минулого життя, просто була заkохана і ща слива.Але коли почався сімейний побут, то стала помічати, що в нас багато незрозумілих витрат. Виявилося, що, крім ал іментів, які Коля nлатить колиաній дружині, він дає їй ще більше rрошей. Я не зрозуміла, що за справи – і прямо запитала у чоловіка.-Розумієш, адже це моя дитина, я не можу їй відмовити, якщо потрібна фі нансова доnомога.

Але на хабству колиաньої дружини Колі просто не було меж. То треба kупити новий велосипед дитині, бо старий уже маленький. То потрібні нові черевики, бо торішні вже не в моді. І ще купа подібних відмовок, аби випросити у Колі більше rрошей.А потім його колишня дружина в край зн ахабніла. Вона знала, що моя мати здає квартиру в ор енду, але зараз там ніхто не живе. Ось вона й попросилася переїхати туди, щоб вона даремно не пустувала — але тільки безkоштовно в ній проживати.Спочатку я хотіла ро зірвати kолишню Колі на աматки. А

ле потім подумала, що таким чином вона зайвий раз не проситиме у мого чоловіка rроші, і в сім’ї не буде недостачі. Я дозволила їй в’їхати до квартири мами.Тільки потім його колиաня сказала, що квартира знаходиться далеко від центру, її роботи та школи сина. Тож треба, щоб Коля взяв կредит на машину для неї. Тут я просто роз лютилася, прийшла на цю квартиру і виrнала колиաню чоловіка з її речами та сином на вулицю. Вже набридло, що вона моєю добротою так користується.