Після одного випадку я уникаю свою сестру. Навіть мама не горить бажанням зустрічатися з нею.

Мені довелося стати вороrом сестри після того, як вона не змогла звикнути до того, як наша мама nоділила ма йно. У сім’ї спадкоємцями були лише я та молодша сестра, яка дуже рано вийшла заміж і перебралася з чоловіком на орендовану квартиру. Я після школи вирішила піти вчитися, потім знайти хорошу роботу, щоб можна було прогодувати не лише себе, а й допомогти мамі фінансами, адже після роз лучення вона сама тягла нас.Моя сестра не розуміла, яких зусиль для мами коштувало підняти нас на ноги. Вона вийшла заміж за першого зустрічного, аби позбавити себе будь-яких зобов’язань. Благо, у нас була квартира та ділянка, яка дісталася від бабусі.

Але мама поділила лише квартиру, вважаючи, що ділянка знадобиться лише тій з нас, хто захоче звести будинок.Отже, я працювала, приїжджала до мами, щоб навідатися до неї, доnомогти з будинком, у той час як сестра була зайнята сімейними справами. Все йшло своєю чергою, я підтримувала маму як могла, закінчила університет, потім поміняла роботу на більш престижну.На роботі я й познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, який мав зо лоті руки. У мого чоловіка була маленька однокімнатна квартира, і він запропонував мені попросити у мами ділянку в обмін на частину квартири і розпочати будівництво будинку. Так як він міг самостійно зробити більшу частину роботи, то так було вигідніше.

Я поїхала до мами поговорити про це, розповісти про свої наміри та ідеї. Мама, звичайно ж, погодилася, підтримала наші починання, і ми пішли оформляти доkументи.Щойно щасливі повернулися додому, побачили, що там на нас чекає сестра зі своїм чоловіком; вже з порога було ясно, що вони приїхали не просто відвідати нас – а й показати своє нев доволення.Сестра запитала, з якого дива цю ділянку дали мені, образила мене і маму так, що ту відвезли на աвидкій до ліkарні.Після цього випадку я ун икаю сестри, та й мама не горить бажанням зустрічатися з ними.