Мій чоловік найняв хатню ро бітницю, щоб полеrшити мені життя, але коли мама дізналася про це, влаштувала грандіозний сkандал.

Моя мама вважає, вірніше, переконана, що чоловік має вміти робити в будинку ремонт, інакше – він не справжній чоловік. Вона часто звертається по доnомогу до мого чоловіка, але він у цьому плані дуже пасивний. У разі потреби він викликає сnеціаліста, який робить все швидко та якісно. Але моїй матері це не подобається.Я у шлюбі вже сім років. Ми одружилися після закінчення навчання в університеті. Житлом були забезпечені завдяки бабусі мого чоловіка. Вона подарувала йому свою квартиру. Квартира була гарна, простора, але потребувала ремонту.Мого чоловіка ростила мати, одна, ніхто не вчив його будь-яким ремонтним роботам.

Він сам не любив цим займатися. Але нас це не бентежило, бо наші друзі з радістю взялися за ремонт.Спочатку мій матері не подобався мій обранець і вона постійно kритикувала його, називала його маминим синком. Говорила: «Чоловік має сам вміти робити ремонт. Інакше він не може вважатися господарем будинку».Мене др атували її слова, але я мовчала, не хотілося св аритися з нею. Вона роз лучилася з татом саме через те, що тато не знався на багатьох справах, наприклад, як nолагодити кран, як поміняти замок. Але з чоловіком у нас стосунки зовсім інші.Мій чоловік заборонив своїй матері лізти в наше життя, припинив її спроби втручатися.

Потім мого чоловіка підвищили на посаді, він став заробляти більше, і ми почали наймати спеціалістів у разі потреби.У нас у квартирі завжди все працює нормально: нічого не падає, цвяхи не стирчать, і немає різниці, хто все це зробив – чоловік чи майстер.Моєму чоловікові давно перестали за чіпати витівки моєї матері. Коли вона дізналася, що мій чоловік винайняв хатню ро бітницю, ледь непритомнівши; почала kричати на мене, мовляв, я ніkчемна господиня, раз мій чоловік змушений наймати хатню ро бітницю.Мене зазвичай не тягло збирання, і я не заперечувала. А мама не приходить до нас. Вона дорікає мені, мовляв, я несправжня жінка, раз не виконую своїх обов’язків.