Після чергової образи чоловіка я зателефонувала мамі і сказала, що хочу роз лучитися, від її відповіді я остовпіла

Після 4 років шлюбу я хочу роз лучитися з чоловіком. А все тому, що він мене, мабуть, ро злюбив. Я наро дила доньку, їй зараз рік. Мені ніхто з нею не доnомагає. Свекруха тільки повчання шле, але реальної доnомоги немає.Я вт омилася, хочу відпочити. Чоловік зовсім на мене не звертає уваги.- Ти бачила, на що перетворилася? Волосся брудне, постать не та. Мені така версія дружини не подобається. – каже він мені.А те, що я навіть у туалет сходити не можу, це не хвилює. Дочку я не на секунду одну залишити не в змозі, вона скрізь і всюди зі мною. Чоловік постійно затримується на роботі, навіть у вихідні намагається втекти з дому.

Жити я так більше не можу, тож вирішила звернутися до мами.Мама живе в іншому місті і в моє життя не лізе. Вона виховувала мене сама, тому що тато nокинув нас, коли я була маленькою. Точніше, він nокинув матір через її поrаний характер.Мені від мами в дитинстві теж діставалася. Вона могла мене св арити на загальний огляд, а найчастіше могла просто перестати зі мною спілкуватися.Я не скажу, що зростала без материнського кохання. Мама мене підтримувала, раділа всім моїм успіхам, а також ніколи не давала мене образити.Коли я виросла, то ми стали більшими, ніж подружки. Вийшовши заміж, я переїхала, і ми з мамою стали рідше спілкуватися.

Вона ніколи не втручалася в моє сімейне життя, і це мене тішило. У гості до нас приїжджала рідко.Розповівши мамі про те, що відбувається в моєму житті, я чекала підтримки.- Ти з глузду з’їхала? І куди ти підеш із дитиною? До мене вирішила переїхати чи що? Ні дякую. Я не дозволю тобі сісти мені на шию та ніжки звісити. Влаштовуйся на роботу, заробляй сама rроші і тільки потім роби все, що хочеш.Я не думала, що мати так відреагує. Мені стало прикро. Тепер мені доведеться чекати кілька років, щоб піти від чоловіка. Поки донька не виросте, я не зможу вийти на роботу.