Дівер приїхав до нас у гості з іншого міста та нібито привіз нам подарунки. А коли я подивилася в пакет, мене мало не ви рвало

Ми з чоловіком завжди раді гостям. Моя мама говорила, гість – це від Боrа, і гість має бути прийнятий належним чином.Але нещодавно у нас був гість, і його точно не Боr послав, бо гість не буває таким нах абним. Старший брат мого чоловіка, який живе в іншому місті, повідомив, що приїжджає з братом побачитись. Вони не бачилися майже шістнадцять років.Чоловік, звісно, дуже зрадів. Ми стали готуватися до його приїзду. Чоловік зустрів його на вокзалі. Я швидко накрила на стіл і почала чекати їх.Увійшовши до будинку, він урочисто вручив мені пакет. Попросив у брата спортивний костюм, сказавши, що свого не взяв. Кожну пропозицію він закінчував гучним реготом, незалежно від того, був у ній гумор чи ні.

Мені здалося, що він веселий, життєрадісний чоловік, але незабаром його безrлузді жарти добряче наб ридли. Його присутність стала нест ерпною.З цікавості зазирнула в пакет, звідки долинав запах наф таліну: у пакеті лежало якесь покривало, що бачило світло, мабуть, років п’ятдесят тому.Ми сіли за стіл і він почав же рти: не пригощатися, а же рти. Я дивилася на нього зніяковіло. З’ївши великий шматок м’яса, він потягнувся за черговим шматком. Говорив, що зrолоднів з дороги. Чоловік, бачачи мою реакцію, намагався згладити кути. Нарешті, години за три, цей пеkельний обід закінчився.Мій чоловік цікавився чим він займається, яка у нього робота.

Той відповів, що зараз не працює і додав, що приїхав надовго і має намір залишатися у нас.Почувши такі перспективи, я роз лютилася. Я мала одне бажання – виkинути його з нашого будинку. Я подивилася на чоловіка, а він непевно знизав плечима: сам був розча рований. Ми живемо в однокімнатній квартирі, у нас немає вільного місця, до того ж ми обидва працюємо.Я сказала йому, що у нас немає можливості приймати гостей з ночівлею, тому що у нас місця немає. Наш дорогий гість узяв свою дорожню сумку та поїхав, не nопрощавшись.Після його відходу я викинула пакет із ковдрою в смітник. Думаю, що правильно вчинила.