Донька розповіла мамі, що онук став неkерованим. І бабуся з дідом вирішили перевиховати онука в селі, ось що вийшло з цього

Тільки-но закінчила з пранням, вийшла в город і бачу, що онук приїхав. Моєму Едіку вже 16 років, він рідко приїжджає, а зараз літні канікули настали, ось він і з’явився.-Бабусю, я з дому втік. Мене батьки не розуміють.-Вони не розуміють, я тебе зрозумію. Заходь у будинок, у мене супчик гарячий, незабаром і дід із роботи повернеться.А сама я вийшла на вулицю і почала доньці дзвонити : (AL/K)-Що у вас там із дитиною трапилося? Він у мене зараз.-Як у тебе, мамо … він що один приїхав?-Каже, що втік від вас.-Мам, у нього перехідний вік, зовсім від рук відбився, нічого робити не хоче, некерований просто.-Ми його з дідом виправимо.Після смачного обіду Едік заліз на горище і став сидіти в телефоні.

Прийшов чоловік із роботи, я йому про онука одразу повідомила, що від рук відбився, зовсім нічого вдома робити не хоче.Дідусь заліз до Едіка на горище, почав з ним розмовляти, про навчання питав, а потім каже:-Я, внучок, давно хотів альтанку збудувати, з бабусею вечорами чаї пити будемо, давай разом збудуємо.І Едік з радістю погодився. Почали вони дошки пиляти, яму копати під фундамент.-Зробимо таку міцну альтанку, щоб на віки, потім твої онуки в ній чай пити будуть.Поки вони працювали, то дід розповідав онукові, що невдовзі весь будинок і господарство йому перейде, тож він має все вміти робити.

Надвечір Едік був уже без сил, вечеряв і одразу лягав спати, без свого телефону. А вранці бабуся попросила полуницю зібрати, потім він допомагав їй робити варення. У вихідні з дідом на рибалку поїхав, дід навчив його юшку варити.У селі багато чого навчився Едік, сам навіть не зрозуміла, як він перестав цілодобово біля телефону сидіти. За літо він підріс, виструнчився, зібрав гостинці для батьків і поїхав до міста.-Мамо, це ми з бабусею варення самі зробили, а от із дідом сало.-Які молодці … я не очікувала навіть. Потім дочка мені зателефонувала, почала дякувати за те, що Едіка перевиховали, дива якісь такий господарський і серйозний став.