Ко ханка чоловіка мало на хабно заявилася в квартиру, ще й повідомила дружині, що має намір там оселитися. Ось що тоді зробила Люда

Люда була засмучена, дізнавшись, що колишня працівниця клінінгової компанії, яка зазвичай до неї приходила, більше не працює. Її запевнили, що нова робітниця також її не розчарує.Проте вигляд нової робітниці її дещо збентежив. Взуття на високих підборах, нігті в три сантиметри.- Проходьте…Дівчина увійшла дуже впевнено і почала безцеремонно розглядати квартиру. Пройшлась по всіх кімнатах, потім подивилася на Люду зверху вниз і заявила :- Килим мені не подобається, він старий, та й взагалі, килими зараз не в моді. Так що вам доведеться його прибрати.– Як? Куди? – розгубилася Люда.

У цей момент у двері зателефонували. Жінка років 40-45 повідомила, що її прислали з клінінгової компанії.Люда повернулася до першої відвідувачки:- А ви хто? (K/V)- А ви вирішили, що я прибиратися до вас прийшла? – обурилася та.- Ви хто? – повторила Люда.– Я дружина Кирила. Він вас не попереджав?- Було б дивно, якби чоловік попередив мене, що до нас зайде його дружина.Люда намагалася ставитись до ситуації з гумором. Напевно, тому, що вже кілька місяців відчувала, що відбувається щось недобре.- Він повідомить вам про своє рішення не сьогодні, то завтра. І, будь ласка, йдучи, заберіть із собою цей жахливий килим.- Вас як вас звати?- Сніжано.

— Сніжано, голубонько. Якщо Кирило вирішив пов’язати своє життя з вами, прапор йому до рук. Але я не розумію, чому ви вирішили, що я віддам вам свою квартиру.- Вашу?- Уявіть собі. Квартира моя, і цей чудовий килим залишиться на місці.Сніжана не знайшла, що відповісти.- А Кирило вам про це не сказав?- Ні…- Але він сказав, що ви житимете тут?- Ні…Дівчина вся обм’якла. Стало очевидним, що вона дещо випередила події. Можливо, своїм візитом вона хотіла прискорити процес. На неї було шкода дивитися. Адже дівчина вирішила, що захопила багатого нареченого, а виявилося, що в нього навіть квартири немає.