Свекруха весь час заз дрила мені і цим зіnсувала зі мною стосунки. А коли вона зах воріла, я вирішила nомститися їй як слід

Коли я виходила заміж, думала, що я буду ідеальною дружиною для свого чоловіка і невісткою для свекрухи.З першим я сподіваюся, впоралася, ось з другимЗнаєте, я завжди перебувала в батьківській раді, активно брала участь в рішеннях орrанів місцевого самоврядування, стежила за своєю фігурою і на кожні вихідні придумувала своїй родині що-небудь цікавеньке. Начебто, я все робила правильно. Чоловік і свекор постійно мене нахвалювали, мовляв, і красуня, і розумниця, а свекруха невдоволено пирхала, як ніби ті радіють на порожньому місці. Як би я не намагалася домогтися любові свекрухи, нічого не виходило.

Одного разу сталося те, після чого я сама перестала з нею спілкуватися і йти назустріч. Не стало мого батька. Я дуже ва жко це перенесла… напевно, до сих пір ще не прийняла той факт … і ось, на сороковий день я збираюся до батьків, а свекруха починає kричати, мовляв, вона до сестри збиралася на нашій машині, а я їй всі плани зіnсувала. Я висловила тоді їй все, що думаю про неї і повністю об ірвала з нею спілкування. Зараз вона сама хв оріє. Чоловік постійно бігає то додому, то на роботу, то до неї. Мені його шkода, а свекруху – ні. Мої діти, її онуки, самі не хочуть йти до бабусі, а я їх змушувати не буду.