Коли свекруха раптом більше не стала nсувати життя невістці, вона вирішила дізнатися причину. Виявилося все з-за однієї кішки…

Діана вважала свій шлюб вдалим. Її чоловік Григорій ходив по магазинах, готував вечерю і доглядав за їх хлопчиком. Все було ідеально. Єдиною перешкодою була свекруха. Вона часто відвідувала невістку і постійно вичитувала її: «Головне в житті дитина, а твоя професія вторинна».Вона дала зрозуміти свекрусі, що її чоловік заробляє менше, ніж вона. З Діаною свекруха все частіше застосовувала строгий і директивний стиль спілкування. Але бабуся обожнювала свого онука. Вона часто відвідувала дитячий майданчик у дворі, щоб відпочити. Одного разу вона помітила, що поруч з нею стоїть худа дворова кішка і заглядає їй в очі. (Ar/V) жінка згадала, що у неї вдома було достатньо їжі. Вона поспішила додому, зібрала в сумку різні речі і принесла кішці. Кішка почала все пожирати. Яке це задоволення-рятувати когось. Вона думала про кішку і хотіла повернутися і погодувати її. Кішка чекала за дверима і муркотіла, вже впізнавши її.

До неї приєдналася ще одна кішка.Невістка дивувалася, чому свекруха перестала її критикувати. Вона б ні за що не повірила, якби хтось сказав їй, що це через кішок. Вона приїхала до них на кілька днів, так як онук трохи прихворів. Поки син був на роботі, вона готувала їжу і дивилася за малюком. Про котиків вона не згадувала. Після одужання повернулася додому. Вона підійшла до порогу, кішки вже пішли. Вона звинувачувала себе за те, що не попросила сусідку погодувати тварин, коли вона не була вдома.Вранці вона пішла в супермаркет. Їй здалося, що вона впізнала там чоловіка, який купував пакети з котячим кормом. У дворі вона бачила його кілька разів:- У вас є кішка?- У дворі були дві кішки, і так жалібно нявкали, що я відніс їх до себе.- Ви знаєте, я їх втратила. Чи можу я їх побачити?Це ті кішечки. Вони почали спілкуватися. У них виявилися спільні інтереси. Офіційно почалися їхні стосунки.