Чоловік якось повернувся додому з незнайомою дівчиною і заявив, що хоче роз лучитися зі мною. Я зрозуміла, що позаду цього стояла свекруха.

Я вийшла заміж за одного із своїх пацієнтів. Після весілля ми мешкали у батьків чоловіка. Свекруха з першої ж зустрічі не злюбила мене і почала зі мною війну.Вона постійно твердила, що її син гідний найкращого і навіть просто перед моїми очима намагалася звести його з іншою дівчиною.І ось, нарешті, ми придбали квартиру в іпотеку та з’їхали від свекрухи. Із початковим внеском допомогли мої батьки.За шість місяців у нас народилася донька. Але навіть на відстані свекруха намагалася руйнувати нашу сім’ю. Чоловік постійно затримувався у неї з невідомих причин, не звертав уваги на дитину, і так вісім років.

А одного разу він взагалі прийшов додому з незнайомою дівчиною і заявив, що це його нова подруга, а зі мною хоче розлучитися і переоформити нашу спільну квартиру на себе.В цей же час свекруха стояла поряд із коханцями і хитро посміхалася. Я виставила їх за двері, через кілька днів продала свою частку в квартирі і на ці гроші купила собі й доньці одну.Найбільше в цій історії було шкода дочка, вона плакала і не розуміла, чому дорослі сваряться.

З того дня минуло понад п’ять років. Я потім дізналася, що колишній одружився з тією дівчиною, яку обрала мати. І ось одного разу дзвонять двері, відчиняю, а там стоїть колишній чоловік із валізами.З’ясувалося, що дружина покинула його, коли у свекрухи виникли проблеми зі здоров’ям, і їй знадобився догляд. Колишній сподівався, що я візьму його назад. Але я вказала на двері. Дочка була на моєму боці.