До весілля брата, ми думали, що невістка дуже гарна, але помилилися. Нещодавно ми хотіли поїхати та привітати день народження брата, але невістка заявила щось неймовірне.

У нас із братом різниця у віці майже десять років, тож можна сказати, що часом я заміняла йому мати: допомагала з уроками, ділилася найкращим шматком торта, рятувала у всьому.Коли я вийшла заміж і з’їхала від батьків, найважче було розлучитися з братом.Рік тому молодший брат одружився з однією дуже милою дівчиною, точніше ми до весілля думали, що вона мила, але потім з’ясувалося, що вона найжадібніша, зарозуміла жінка на світі.Невістка тримає брата під каблуком, і навіть забороняє йому спілкуватися з рідними, а до весілля ця тварюка так добре грала роль слухняної та скромної невістки.

Загалом вони з братом нещодавно придбали квартиру в іпотеку і почали там ремонт. Щоразу, коли ми запрошуємо їх у гості чи просимося до них, невістка починає, що грошей немає, все йде на кредит.Але ж я чудово знаю, скільки мій брат заробляє. Куди ж зникають зароблені гроші?Нещодавно мама скаржилася, що поїхала до них у гості, а невістка з порога заявила, що вдома немає їжі.Мати заспокоїла її, мовляв, ми не голодні, а невістка зітхнула з полегшенням і знову почала скаржитися, що грошей нема.

Моїх дітей невістка ненавидить. Днями брат мав день народження. Ми з чоловіком і дітьми вирішили поїхати привітати брата, хоча добре знали, що в гостях на нас чекає порожній стіл. І тут дзвонить невістка, просить приїхати без дітей. А причина така смішна – мої діти дуже багато їдять. Я зателефонувала братові, привітала із ювілеєм, але до них так і не поїхала.Так шкода брата, все життя він має жити з такою жінкою і сліпо довіряти та любити її. Він вартий найкращого.