Дружина одного разу дізналася, що чоловік завів нову сторінку в соцмережі та спілкується з якоюсь молодою дівчиною. Читаючи їх листування, я вт ратила мову.

Дівчата сиділи у кафе та обговорювали непросту життєву ситуацію подруги. Виявилося, що її чоловік їй знову зраджує, а зовсім недавно вони помирилися.Минулого разу причиною розладу в сім’ї був потяг чоловіка до інших жінок. Він постійно задивлявся, фліртував із дівчатами. Робив це потай від дружини, але «близькі» люди все їй розколювали. І цього разу пташка піднесла не дуже приємну новину.Виявляється, чоловік подруги завів нову сторінку в соцмережі та спілкувався з багатьма дівчатами. Згодом правда з усіх залишилася одна, але факт зради від цього не змінився.

Дружина випадково побачила листування з цією дівчиною, вона була в жаху від брехні чоловіка, він так промовисто висловлювався, освідчувався в коханні, а їй за все спільне життя і двох гарних слів не сказав.За прочитаним листуванням дружина дізналася, що дівчина (ES/V) зрозуміла про дружину та дітей, і одразу перестала спілкуватися. Декілька днів не виходила на зв’язок. Навіщо молодим і красивим дівчатам одружений чоловік та й ще з дітьми? Але чоловік не переставав писати, вона здалася. Щоправда, лише відповідала на його повідомлення, жодних зустрічей не було.

Може, тому чоловік і божеволів, закохався, створив собі картину дівчини красуні? Адже наші фантазії сильніші за реальність.Дружина думала, як їй вчинити, і вирішила не руйнувати сім’ю через одне листування. Чоловік таки за розум взявся, пити покинув, знайшов стабільну роботу. Тільки ось я думаю, що навіть така зрада вже ознака нелюбові; якщо не зараз, то згодом усе зруйнується.На брехні та недовірі не втримати сім’ю. Щастя у такій сім’ї точно не буде.