Моя мама постійно висловлюється про мого чоловіка невтішно, прямо і між рядків називає його «тупим». Але вона навіть не знала, що збирається для неї зробити мій чоловік.

Кожна наша зустріч закінчується скандалами, бо зять моїй мамі не до вподоби, і про це мовчати вона не збирається.Але давайте розповім спочатку. У нас із чоловіком дворічний син і він поки що не розмовляє, а я як мама хвилююся. Моя мати, замість підбадьорити, додає олії у вогонь. »Ну, а що ти хотіла, весь у батька, той у свої тридцять теж не може нормально двох слів зв’язати» — коментує мама.Головна її помилка, що вона завжди порівнювала зятя із чоловіком сестри. Той з інтелігентної сім’ї лікарів, має дві вищі освіти, а мій чоловік лише сантехнік.

Маму не цікавить навіть, що чоловік – класний фахівець, в якого запис на місяці вперед. Мій чоловік добре заробляє і чудово утримує сім’ю, у нас своя квартира, машина, дача.Мама — егоїстична жінка, для неї має місце лише її думка. Перед весіллям вона просила (ES/V) не виходити за нього, намагалася звести мене з іншими. Майбутнього чоловіка я любила та її не послухала.Ось уже понад 5 років ми щасливі разом, син росте. За словами матері, як можна було такого вибрати, коли довкола багато хороших хлопців було?А мій чим гірший: і працює і з побутом допомагає, і нас із сином любить.

Найцікавіше те, що мати при зяті мовчить і посміхається, а всю агресивність на мене виливає.Мій чоловік і не підозрює про обурення та коментарі тещі. На всі мої прохання не обговорювати чоловіка, мати лише шпильками відповідає.Найцікавіше, що це не заважає попросити зятя зробити ремонт будинку. Адже грошей шкода. За спиною у дочки з ним домовляється, а в обличчя вона лише обурюється безграмотністю зятя.Я заборонила чоловікові допомагати моїй матері, а він нічого не розуміє як так? Скажіть, що мені йому відповісти, адже не говорити правду?