Бабуся душі не чула в нас. А Інну навчила виконувати свої бажання. Вона вже студентка, але до цих пір застосовує бабусині поради і згадує її з теплотою.

Коли Інна згадувала про своє дитинство, вона бачила лише бабусю. Саме бабусю, а не матір та батька, не сестру. Усі називали її бабусею Любою , незважаючи на те, що їй було лише 60 років, коли її син подарував їй чотирьох онуків. Він одружився один раз, мав двох дітей, розлучився, одружився знову і з’явилися ще двоє дітей.Його попередня та нинішня подружжя теж працювали. Щодня чотирьох дітей відвозили до баби Люби. Її однолітки на той час вважали її ще молодою. Баба Люба доглядала виключно онуків, коли інші подорожували, займалися спортом або ходили на прийом до лікарів.Їх четверо. Будинок, повний турбот. Її чоловік давно покинув цей світ, вона жила сама, і її радість тепер полягала у онуках.

Усі її любили, особливо старша дочка Інна. Вона була розважливою, розумною дівчинкою, яка допомагала бабусі. Вони часто спілкувалися з бабусею.- Бабуся, а як ти можеш виконати бажання?- Ну, подивися в дзеркало, скажи три рази, повернися, і, можливо, воно справдиться(ES/K)Інна найрозумнішою та співчутливішою. Бабуся була зайнята на кухні, готувала щось смачненьке. Діти їли так, ніби ніколи не їли вдома. Тут вони не вередували, їли не поспішаючи. Потім вона гуляла з ними на дитячому майданчику, а ввечері їх забирав тато і відвозив додому.Якось Інна побачила, що баба Люба зітхає і все частіше дивиться на фотографію свого чоловіка.

— Бабуся, перестань зітхати, ми поряд.- Ой, не знаю, дитя моє, схоже, він мене до себе притягує, — і потай витерла сльози зі щоки.Так і сталося. За місяць баби Люби не стало. Інну переклали на п’ятиденну програму, яку організувала інша родина. Усі говорили про бабусю лише гарне. Ось як треба жити, щоби тебе пам’ятали.Інна виросла та вступила до коледжу. Іноді, як говорила бабуся, вона дивилася в дзеркало і повторювала бажання тричі, кружляючи навколо осі, і начебто виходило. Єдине бажання, яке вона не могла виконати – щоб бабуся Люба повернулася до неї.