Собака став найкращим другом для Толі, але з появою в сім’ї дитини дружина просить позбутися його через ри зик виникнення ал ергії.

Толя щойно взяв іпотечний кредит, щоб купити однокімнатну квартиру. Вона була маленькою, але в ній було все. Він почував себе господарем свого життя тепер, коли мав свій дім! Як довго він мріяв про це!Він був декоратором, і вони з двома приятелями ремонтували житлові будинки та робочі місця. Він мав не так багато грошей, але їх вистачало. Одного разу під час роботи він почув звук. За шафою причаїлося маленьке цуценя.Незрозуміло, як він потрапив туди. Коли приятелі подивилися на собаку, вони не могли зрозуміти, якої вона породи. Собака дивився на них з довірою, виляючи хвостом і жалібно похиливши вуха.

Вони кинулися за ковбасою і нагодували цуценя. Вони вмовляли Толю взяти цуценя, бо його друзі одружені, а він живе один. На вигляд собаці було близько місяця. (ES/K)Толя не любить тварин, але щеня дивилося на нього жалісно і практично вило. Він вибрав Толю з якоїсь причини, можливо, тому, що щось відчував. Толя не міг залишити його тут. Він узяв його на руки.Фенікс — так його назвав Толя і відчув полегшення від того, що взяв його. Вдома йому самотньо, розмірковував він, а тут – жива істота. Деяке поєднання не було визначене як порода.

Фенікс виріс, породу не змогли визначити.Він супроводжував його на ремонтні роботи. Сидів мовчки. Пес був проникливим. У Толі з’явилася дружина, і щоб не турбувати її турботою про собаку, він брав із собою на роботу собаку.Незабаром у них буде дитина і відданий Фенікс завжди поруч із нею. З народженням дитини дружина Толі змінилася у поведінці та ставленні до собаки. Вона заявила, що їй не потрібний собака в будинку, тому що у дитини і в неї може бути алергія на неї. І просить позбутися її.Як же бути Толі, адже він так прив’язаний до Фенікса?