До весілля батько мого нареченого сказав, що готовий прийняти нас в будинку. Але ось тільки ближче до весілля він заявив, що не підтримує наш шлюб. Я була nриголомшена.

Мій перший чоловік пішов з сім’ї, коли нашій дівчинці було ще 4 роки. Пізніше я знову вийшла заміж, але головною людиною в моєму житті була і залишалася дочка. Моя дівчинка бачила багато і пережила багато нехорошого, батько-алкоголік постійно кричав на неї і піднімав руку на мене, тому я вирішила, що особисто подбаю про те, щоб у моєї дочки була хороша сім’я. Я була неймовірно рада при знайомстві з хлопцем дочки. Він залишив враження дуже спокійної і інтелігентної людини.

Я була впевнена, що для моєї дочки він ідеальний наречений. А ще мій зять був дуже багатим, в чому я переконалася, коли гостювала в будинку його батьків. Двоповерховий будинок, з найкрасивішою терасою і яскравим садком відкрився перед нами, як тільки ми увійшли в ворота. Я була дуже рада, що, за словами сватів, в їхньому будинку у молодих вже була своя кімната. Знаєте, через житлове питання зараз багато сімей потрапляють в неприємності. Нашій парі залишалося тільки одружитися.

Кажуть, «Не народися красивою, а народися щасливою», ось тільки на прикладі дочки можу сказати, що зовнішність теж грає хорошу роль. Наш наречений-то закохався в мою дочку, побачивши її перед входом в свій офіс…Ось тільки ближче до весілля батько нареченого заявив, що він не підтримує шлюб свого сина і моєї дівчинки, і місця в їхньому будинку вони можуть не чекати. Це було досить несподівано, адже ще кілька днів тому він так тепло спілкувався з моєю дочкою…Ось такі і бувають багатії, зі своїми стандартами і тарганами в голові.