Того дня Марину розбудили жіночі ри дання. Вона почула жа лісливу промову: «Він придурок . Якби не його багатий батько, я не вийшла б за нього заміж!». Марину щось спонукало спуститися вниз.

Рівно о сьомій годині Марину розбудили жіночі ридання. Вона почула жалісливу промову: «Він недоумок. Якби не його багатий батько, я б не вийшла за нього заміж!» Вона побачила дівчину на майданчику внизу, коли вийшла на балкон.Марина міркувала про свій зруйнований шлюб. Закохалися, створили сім’ю. Після того Леонід втратив роботу і почав пити. Потім зник. За кілька років, брудний і голодний, він приїхав. Марина розлучилася і попередила, щоб він не з’являвся. З того часу минуло 20 років.Марина прокинулася, приготувала кави та повернулася на балкон. У двір вкотився блискучий автомобіль та розкішний лімузин, прикрашений квітами та повітряними кулями.

Приїхав придурок. Потім розпочався феєрверк. Наречений прибув, щоб забрати її. Марину щось спонукало спуститися вниз.Вона помчала вниз. Осторонь Марина помітила чоловіка. Вона впізнала у чоловіка Леоніда і не могла повірити своїм очам! Коли він помітив її, очі чоловіка блиснули вогнем. Він спитав: «Ма-ри-на?». Вона посміхнулася.- Я за нареченою сина.Марина дізналася, що Леонід зайнявся бізнесом. Його син, який «випадково» народився, коли вони були одружені, не бачив його. Він одружився з його матір’ю після їх розлучення. Але наречена… вона не любить сина Леоніда! Назвала його «дурнем». Втручатися, або мовчати.

З’ясувалося, що Леонід виховував сина один, тому що його дружини давно не було в живих. Марина втратила терпець і розповіла подробиці підслуханої на балконі розмови. Леонід відповів:– Вони знайдуть рішення.За півроку Марина отримала запрошення на хрестини. Зараз Марина думає про те, щоб ухвалити пропозицію Леоніда про заміжжя. Швидше за все, вона погодиться. Вона розмовляла з нареченою Леоніда.- Мені шкода, що ви це почули, — сказала дівчина, — але це все пусті слова. Я не хотіла висловлювати своє щастя знайомій, щоб вона не прокляла мене своєю злобною ворожнечею. А чоловіка я обожнюю.