Насті було 4 роки, коли дід її сказав, що коли він піде в ін ший світ, дасть їй знак із тієї планети. Минуло багато років, і ось одного разу Настя отримала цей знак і заnлакала.

Настя вирішила залишити свій будинок і поїхати до старого будинку свого діда після того, як з’явилася нова дружина її батька. Настя дуже дорожила дідусем. Він взяв на себе роль її вічно зайнятого батька і навіть матері. Насті було чотири роки, коли та пішла з життя.Якось дівчинка злякалася. Дідусь її однокласниці помер. Настя, поспішаючи, додому, обхопила діда за шию і спитала:- Діду, а ти впевнений, що не підеш з життя?Він посадив онуку до себе на коліна і сказав:- Ми з бабусею поки що не збираємося тебе кидати. Коли хтось іде з життя, він не просто випаровується.

Вони існують в іншому всесвіті. Я надішлю тобі знак з тієї планети. (ARM/K) Наталя відразу поцікавилася: А що це за знак? Чи я помічу його?- Помітиш, я в цьому певен.Боже мій, скільки часу минуло з того часу! А ти так і не подав знаку, дідусю? Тієї ночі, на світанку, її батько несподівано зателефонував.- Вибач мені, що розбудив тебе, дочко. Швидка щойно поїхала, дружині погано, температура 40 градусів.У мене багато справ. Прошу, допоможи мені!- Тату, про що ти говориш, я буду за годину.Вона швидко одяглася і поїхала до міста. Після обіду їй зателефонувала сусідка по дачі:- Настю, ти вдома?

— Я в місті, щось трапилося?- Собака якийсь вил, лежачи на порозі вашого будинку.Настя сказала, що повернеться наступного ранку. Після наближення до будинку вона вже могла впізнати собаку. Він скиглив. Звук був жахливий. Як тільки вона помітила Настю, різко замовкла і помчала в її бік.- Чи можна увійти в будинок?Він побіг за нею виявивши турботу і дивлячись на неї благочестивими очима. Раптом у грудях у неї защемило! Знак! Обіцянка дідуся!Собака ласкаво загавкав, коли вона погладив його по шиї. Наташа плакала.»Тебе надіслав дідусь, як він і обіцяв. Ти мій захисник».