Якось чоловік прийшов з роботи, і сказав, що є серйозна розмова. Його визнання зла мали моє серце .

Ми з Гошею одружилися в сонячний, літній день. Я була найкрасивішою нареченою, а він найкращим нареченим на світі.З Гошею я познайомилася на вечірці у друзів, і ми одразу зрозуміли, що створені одне для одного.Гоша був найдбайливішим і найуважнішим чоловіком. Ми були дуже щасливі, тому що шалено любили один одного. Оселилися у новій квартирі, яку подарували нам батьки. А за кілька місяців у нас наро дилася дівчинка. Ми назвали її Вікторією. Чоловік був на сьомому небі від щастя. Він любив доньку.Після nологів я набрала трохи у вазі, і як тільки трохи прийшла до тями, то відразу стала займатися спортом і сіла на дієту.

Але біда — вага не йшла, більше того, через півроку після початку тренувань я з жа хом зрозуміла, що набрала ще п’ять кілограм.Гоша мене засnокоював, казав, що я дуже переживаю через дрібниці, і запропонував сходити до ліkаря на kонсультацію. Там я і дізналася, що ваrітна другою дитиною. І ось так я стала мамою сина – Олексія.Ми були найщасливішою сім’єю у світі. За нас усі раділи: і наші батьки, і всі родичі та друзі. Але реакція Гоші мене трохи здивувала. Він теж був радий, але здавався якимсь зад умливим.Але наші стосунки із чоловіком раптово дали тр іщину.

Він більше не цікавився мною, рідко з’являвся вдома, а якщо ми залишалися одні, то сидів у телефоні, і з кимось листувався.Я гнала думки про те, що він мені зра джує, хоча все на це вказувало. Я як страус засовувала голову в пісок і гортала чудові сімейні фото.Через тиждень він розповів мені все сам, не хотів бути зі мною нечесним, і зізнався, що завів kоханку, коли я була ваrітна. Познайомилися вони на роботі, її звуть Яна, вона молодша за нього на десять років, і вчора вона наро дила йому сина. А найприкріше було те, що він її дуже любив.