Анета вирішила витискати з чоловіка останні rроші, і тільки потім роз лучитися з ним, але раптова сnадщина сплутала всі карти.

Після п’яти років шлюбу Анета вирішила розлучитися із чоловіком. Ці вічні його гулянки з друзями та корпоративи стояли їй грудкою в горлі. Звичайно, на всі ці заходи він ходив один. А Анеті залишалася домашня робота та догляд за дитиною.Спочатку її це ображало. Вона намагалася вмовити чоловіка не залишати її весь час одну, хоча б у вихідні брати турботу дитину на себе, плакала, ображалася. Нічого не допомагало. І в результаті вона зрозуміла, що вже не любить чоловіка і навіть бачити його не може.Ось тоді й прийшло рішення розлучитися, але не одразу. Ще рік вона збиралася прожити з чоловіком і вискрести з нього максимум. (St/K) Може, хтось порахує, що це непорядно, але Анета так не вважала. Вона стільки років залицялася до цієї людини, що йти в тому, в чому прийшла, не збиралася.

За рік вона збиралася повністю оновити свій гардероб, хто його знає, коли ще зможе щось купити після розлучення. Ну і грошей наскрести. Ось це взагалі можна вважати за заробіток, тому що Анета господарювала з розумом, не купувала напівфабрикатів, а все готувала сама, не лінувалася проходити зайву відстань, щоб купити товари дешевші і завжди була в курсі всіх акцій.А одного прекрасного дня Анеті у спадок від дальньої родички дістався будиночок у передмісті. Анета сприйняла це, як знак згори – отже, все вона робить правильно.Чоловіка ця новина несподівано надихнула. Він запропонував відвести її подивитися на спадщину. Будиночок виявився непоказним, напівзруйнованим, але сад там був чудовий. По дорозі назад, чоловік всю дорогу розповідав, як він збирається все там облаштувати. Він уже бачив, як на літо вони будуть перебиратися туди, і як чудово, що дитині буде де повеселитись.

Анета слухала його в півуха, будучи впевненою, що з ранку він цю витівку залишить.Проте, чоловік загорівся не на жарт. Через два тижні план на ремонт розвалюхи та облаштування всієї ділянки було складено, і чоловік мав намір приступити до купівлі будматеріалів.Анета стала перед вибором: дозволити чоловікові все там відремонтувати, а потім помахати йому ручкою або розкрити карти зараз і піти ні з чим. Дозволити зробити йому ремонт Анета вважає непорядним, хоч єдина подруга запевняла, що немає нічого страшного в тому, що батько збудує для сина будинок. І йти зараз, не маючи ні роботи, ні достатніх запасів, було б не дуже розумно.Анета навіть думає про те, щоб відмовитися від розлучення і залишити все як є. Адже чоловік буквально змінився, друзів закинув, і головний задум у нього полягає в тому, щоб на дачі синові з Анетою було максимально затишно.