Після розлучення за Тамарою став доглядати багатий чоловік. Через пару місяців після красивих залицянь Андрій зробив їй пропозицію, але з однією умовою.

Три роки тому, після розлучення, за Тамарою став доглядати дуже забезпечений чоловік. Доглядав він з розмахом. Андрій дуже багатий, тому міг дозволити собі балувати жінку дорогими подарунками, ресторанами, курортами, квітами.Тамара тоді працювала в бібліотеці, отримувала копійки, жила одна з мамою і виховувала сина. Перший чоловік не надавав ніякої фінансової допомоги. Через пару місяців після красивих залицянь Андрій зробив їй пропозицію, але поставив одну умову — її син залишиться у бабусі і жити з ними не буде. При цьому він готовий повністю забезпечити і Тамару, і сина, і її матір.

Тамара тоді обговорила ситуацію з мамою. Єлизавета Вікторівна погодилася, адже дуже втомилася від бідного життя і безгрошів’я.Андрій дотримав свого слова. Він купив Тамарі машину, і вона могла їздити до сина, коли їй захочеться. Він ніколи цьому не перешкоджав. Грошей ніколи на неї не шкодував. Її син теж став жити в повному достатку. Він зробив капітальний ремонт у квартирі тещі. У Слави з’явилися дорогі іграшки, дорогий одяг, гаджети, репетитори.

Вони з Єлизаветою Вікторівною три рази на рік їдуть відпочивати в найкращі санаторії і курорти. Тамара теж живе в повному достатку, до того ж любить чоловіка.Тільки Єлизавету з часом ситуація стала не влаштовувати. Вона вмовляє дочку або розлучитися, або сина забрати до себе. Мовляв, дитина росте без матері, вона його поміняла на багате життя. Подруги її думку не поділяють і стверджують, що Тамарі дуже пощастило, до того ж вона майже кожен день сина відвідує, хоч і не живе з ним в одному будинку.