Коли свекруха мене вже зовсім дістала, я вирішила порадитися з сестрою. І вона підказала мені геніальний вихід із ситуації

Після заміжжя ми з чоловіком стали жити окремо. Тільки сенсу в цьому було мало, адже свекруха відвідувала нас кожен божий день. От не лінь було жінці через все місто кожен день тягнутися. Вона з доброзичливою посмішкою оглядала всю квартиру і голосила, щось на зразок:»Вірочка, ти у мене така чудова господиня. Кухня у тебе чиста, вікна миті, ліжко прибране. Тільки ось на прозорих склянках плями, прання у тебе вже два дні стоїть, та й гортензію потрібно полити. Ти забула, так? Нічого, з усіма буває. Головне, що в іншому ти велика молодець. Не господиня, а золото».Вона навіть при інших людях не соромилася такі сцени влаштовувати. Зрозуміло, коли таке відбувається щодня, будь-яка людина від такого б втомиться.

Я намагалася з чоловіком поговорити, але він нічого поганого в візитах своєї мами не бачив. Каже: «Вона просто про нас піклується. Принесла вчора нам два кілограми яблук, а сьогодні коробку цукру. Що тебе не влаштовує?» А мене не влаштовувало те, що у власному будинку я була під постійним наглядом. Що робити з цією ситуацією я не знала. Не можна ж взяти їй і нагрубити, це причиною для сварки з чоловіком стане, чого мені зовсім не хотілося. Вихід підказала сестра. У свекрухи тоді з’явився наречений. Такий високий, ставний, сивочолий чоловік. Вона всерйоз за нього заміж зібралася, вони вже навіть з’їхалися. Ну, а що? Своїх дітей виховала, має право. Тільки її роман ніяк не вплинув на частоту візитів до нас. Сестра порадила влаштувати їй таку ж сцену, як вона мені.

Я купила коробку солі і вирушила до рити Максимівні. Вона моєму візиту здивувалася. Я спеціально час такий підібрала, щоб її наречений був удома. Стала я по кімнатах бігати, розглядати все, як вона, говорити:»Ви така хороша господиня, а я от як ви не маю. У вас все так чистенько, так акуратненько. Каструлі блищать, підлогу мита, пил прибраний. Тільки ось листя від рослин сухі на батареях валяються, та й у ванній іржа. А в іншому ви, звичайно, молодець. А підлогу на балконі давно протирали? Там розводи і плями незрозуміло від чого. Але взагалі я вами звичайно захоплююся.»Жінка нічого не відповіла, тільки густо почервоніла. На останок я їй радісно вручила коробку солі. Після цього вона перестала до нас з ревізіями ходити.