Свекруха бо ялася, що невістка не зможе наро дити здорових дітей, бо вона була дуже худа. Але після одного випадку, вона подякувала невістці за урок.

Син нарешті привезе свою наречену Юлю знайомитись зі мною. А то вони вже весілля планують зіграти, а я досі з нею не знайома. Просто мій син із села переїхав до міста, ось рідко й приїжджає.Привіз він свою Юлю, а вона мені такою худою здалася. Та ще як спеціально таку сукню об’ємну одягла, що нормально її не розглянути. Я одразу помітила, що їсть вона дуже мало.Хоча я для дітей стільки всього наготувала і голубці, і фаршировані перці, кілька салатиків, у мене ще риба в холодильнику стоїть, сама тістечка спекла.Але ця Юля тільки з тарілки мого сина по маленьких шматочках все спробувала, а потім подякувала.-Та за що дякувати, ти до ладу нічого не поїла.

-Мамо, Юля в принципі мало їсть.-Це я бачу …Тоді я вирішила іншим способом перевірити на скільки моя невістка худа, запросила її в лазню. Почала пильно розглядати, вона аж зніяковіла. І я їй говорю:-Що ти дуже худа, дівчино, як онуків збираєшся народжувати? Так ще й волосся у тебе пофарбоване, нігті теж… все це хімія.-А ви сходили б у салон краси, вам би одразу сподобалося манікюр робити.-Ой, ну розсмішила ти стареньку.Але Юля слова на вітер не кидала. Вона подарувала мені похід у салон краси (AL/V) , і мені такий гарний манікюр зробили. Я вже не думала, що з моїх робочих рук вийде така краса, а пальці такі м’які сталі. Найприємніше.

А біля салону краси був спортивний зал, ось я вирішила фітнесом зайнятися. І там мені все сподобалося, ходжу туди із великим задоволенням.Настав день весілля у молодят. Я приїхала до них у гості, так мене син не одразу впізнав:-Мамо, ти просто шикарно виглядаєш, тебе не впізнати!-А ось, все завдяки твоїй Юлі, тепер стежу за собою.А за пару місяців мене Юлька порадувала, мені першою повідомила, що вагітна. Значить, все вийшло, народить мені онуків, ну а я її підгодовуватиму, щоб діти здоровими були.