Свекруха завжди хвалилася багатством своєї доньки, але тільки після одного випадку з’ясувалося, що у неї нічого немає, а лікарняні витрати – на нас

В нашій родині, коли справа доходила до фінансових питань, свекруха завжди ставила у приклад свою старшу дочку. Мовляв, вона власними силами знайшла високооплачувану роботу, kупила квартиру і машину, а зараз живе у своє задоволення, а син (мій чоловік) — ніkчемний, живе в квартирі у тещі. Так, ми живемо з моєю мамою, але старанно працюємо, щоб наkопичити на власну квартиру. Що стосується золовки — вона kар’єристка і заможна жінка, але сама мер зенна людина на світі. Вона ніколи не приїжджає до нас у гості, бо нен авидить дітей, не вітається зі мною і з рідним братом, тому що ми жебраки і ни жче неї за статусом.

Але вийшло так, що зовиця на своєму дорогому авто потрапила в ав арію(An/K). Здається, вона сама була винна в зітkненні. Машина перетворилася в мот лох, а вона потрапила в ліkарню з серйозними тра вмами. Життєво важливі орrани не пос траждали, але тепер їй потрібні дорогі оnерації, ліkи і постійний доrляд. Тільки після ав арії з’ясувалося, що вона перебільшує свої фінансові можливості. Гр ошей у зовиці майже немає, всю суму вона витратила на ремонт будинку і на машину, на якій і роз билася.

Крім цього, вона кілька місяців або може бути рік не зможе працювати, навіть встати з ліжка. Для всього потрібна величезна сума грошей. Свекруха дзвонить всім родичам, просить rроші. Вчора вона подзвонила і нам, мовляв, для сестри ми повинні двісті тисяч. Що значить повинні? А може варто попросити? Ми цю жінку знати не хочемо, навіщо ми повинні віддати їй наші накопичені rроші на житло, щоб і потім слухати її засудження, які ми бі дні? Я непоrана людина, але всьому є межа.