Марія вирішила повідомити коханому, що чекає від нього дитину. Але до того як Олексій зміг прочитати лист, його мама вже подбала про все

Не так давно Марія побачила дивний сон. Вона побачила свою бабусю, яку ніколи не бачила за життя, тільки на фотографиях. Та щось казала про сіру чоловічу куртку і питала про чоловіка.Дівчину цей сон збентежив. Після університету вона залишилася працювати в місті, в маленькій фірмі. Про сон вона забула, поки не зустріла Олексія. Виявилося, що дівчина розробляла логотип саме для його компанії.Після зустрічі Олексій запросив Марію на чашечку чаю і попросив зробити рекламну кампанію спеціально для нього. Дівчина погодилася.

У п’ятницю ввечері Олексій забрав її після роботи, і вони поїхали до нього. Настрій був не робочий. Так Маша і залишилася у Льоші. В неділю рано вранці він розбудив її і попросив швидко зібратися.Відвіз її додому, а сам поїхав у справах. У своїй квартирі Марія побачила Рому. Він був племінником господині квартири і періодично ночував там.После того як Марія закінчила свою роботу, Олексій став все рідше їй дзвонити. В один день Марію покликав до себе начальник. Тоді її звільнили за те, що вона скачала заборонені файли і передала Олексію.Марія просто забрала свої речі і пішла. Але проблема була в тому, що кілька днів вже її мучила нудота.

А по дорозі додому вона зайшла в аптеку і купила тест на вагітність. Через півгодини вона вже з кам’яним обличчям дивилася на дві смужки.Дівчина написала Олексію повідомлення, дзвонити не стала. На наступний день біля квартири вона зустріла жінку. Це була мама Олексія.- Мені треба з вами поговорити.Ваші з Олексієм пригоди зайшли занадто далеко, я побачила ваше повідомлення і видалила його, Олексій нічого не знає і не дізнається. Йому зараз не потрібна дитина. Це гроші за роботу, плюс витрати на… самі розумієте… візитка лікаря всередині.

Минуло кілька тижнів. Рома часто ночував у дівчини і допомагав їй. З-за вагітності її ніхто на роботу так і не взяв. Рома запропонував їй зробити логотип для його кондитерської і заробити трохи грошей. Маша погодилася. Тоді вони стали тісно спілкуватися.Одного разу Маша побачила сіру куртку Роми і згадала сон. Все збулося. Листопад видався сніжним, але теплим. Маша відкрила двері пологового будинку з написом «Виписка новонароджених» і вийшла на вуліцу.- Де тато-то? – запитала медсестра, яка супроводжує Машу.-Ось він, – махала рукою Марія, – Рома! – раптом закричала вона.Роман забіг по сходах з величезним букетом для Марії. Маша посміхалася, поглядаючи на чоловіка. Вона була щаслива.