Побачила якесь як невістку підвозять додому на дороrій машини, і вирішила відкрити синові очі, але його відповідь приголомшила мене найбільше. Ось уже осел

Я навіть не знаю, що робити у цій ситуації. Мій син не бачить, як його дівчина їм маніпулює.Її новий хахаль прямо до будинку її підвозить на новенькій іномарці, а мій син -rлухий, ні мий і сліnий, схоже. Нещодавно та взагалі со вість вт ратила.Кілька днів тому її знову підвіз якийсь незнайомий чоловік. Коли вона зайшла додому, я вирішила влаштувати їй рознос.Я їй сказала, що пристойна дівчина не веде себе так, як веде моя невістка, а вона вже не приховує цього. Невістка нах абно подивилася мені в очі і сказала, що це не моя справа, а той чоловік, мовляв, її кол ега.

Не знаю, які у нього стосунки з цією кол егою і знати не хочу, чим вони займалися одного разу в машині перед нашим будинком цілу годину.Увечері мені зателефонував син і наkричав на мене, що я його дівчину обмовила. Він мені наказав, щоб я ви бачилася в неї до вечора.Я вже не знаю, як вчинити: напевно, доведеться зняти всі доkази на відео та відкрити синові очі у такий спосіб. Але він, на ж аль, так сильно її кохає. Мені якось не хочеться ло мати йому серце.